Обираємо тренажерний зал: 5 основних факторів, на які варто звернути увагу | 100 ІДЕЙ

Обираємо тренажерний зал: 5 основних факторів, на які варто звернути увагу

Найскладніше завдання, коли вирішуєш зайнятися спортом — це зробити перший крок і вийти з дому, інформує Ukr.Media.

Тому потрібно обрати такий тренажерний зал, в який ви будете приходити з задоволенням.

Розташування залу

Кожного може спокусити реклама шикарного фітнес-центру за містом: просторе місце, велика кількість послуг, приємний персонал і так далі. Однак скоро ви зіткнетеся з недоліком мотивації і натхнення, необхідних для того, щоб кілька разів на тиждень долати довгий маршрут.

Тренажерний зал повинен бути розташований в вашому районі, в безпосередній близькості від будинку. Ви будете постійно відвідувати заняття, оскільки не доведеться долати великі відстані, щоб провести тренування. Нехай в цьому залі і не буде такого великого асортименту послуг, але близькість до місця проживання додасть йому пару балів.

Ціна абонемента

Нехай зараз ви налаштовані настільки рішуче, що готові переплатити за тренування, але варто ще раз це обміркувати. Позапланове відрядження, невелика застуда або відпустку означають для вас велику кількість пропущених занять, за які вже заплачено чималі гроші. Обирайте спортивний клуб за коштами, щоб ви не переживали, якщо частина ваших грошей піде в нікуди.

Деякі зали допускають «людський фактор» і розробляють гнучку систему заморозки днів, які пропускає клієнт. Деяка частина занять в місяці може не оплачуватися, якщо ви того захотіли пропустити.

Звертайте увагу на такі цінові послуги, щоб заощадити пристойну кількість коштів.

Устаткування в залі

На обладнання та послуги залу слід звертати пильну увагу, якщо ви не знаєте, чим хочете зайнятися. Велика кількість зон для занять розв'яжуть цю проблему: ви зможете обрати біг, силові тренажери, степпери і так далі.

Крім того, звертайте увагу також і на якість обладнання в фітнес-центрі. Це питання не лише престижу закладу, а й вашої безпеки. Чим новіше обладнання, тим менше шансів на непередбачений нещасний випадок.

Додаткові послуги

У будь-який базовий набір входять такі речі, як шафка для речей, туалет, душові кабінки, а також рушники. Крім цього набору, деякі фітнес-центри пропонують широкий спектр послуг: від басейну і сауни до безкоштовного масажу. Такі доповнення є скоріше приємним бонусом, ніж життєвою необхідністю.

Зверніть увагу: якщо в тренажерному залі присутній медичний кабінет і медпрацівник в ньому, то варто придивитися до такого закладу.

Гігієна

Спортивний зал — це громадське місце, куди приходять різні люди. Вони користуються одними тренажерами, туалетом і душем. Тому, з вашого боку важливо помічати, наскільки часто проводиться прибирання в закладі.

Ви одразу ж можете зрозуміти, як йдуть справи з гігієною при першому ж відвідуванні фітнес-центру. У хорошому клубі вас попросять надіти бахіли або змінити взуття, коли ви будете перебувати в холі.

Краще обрати невеликий за розмірами і переліком послуг спортзал, але з сумлінним ставленням до чистоти. Бруд, грибок та інші небезпечні бактерії можуть становити загрозу для вашого здоров'я.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *