Ось як йога перед сном змінить ваше життя | 100 ІДЕЙ

Ось як йога перед сном змінить ваше життя

Виконання комплексу йоги перед сном неймовірно змінить ваше життя на краще, інформує Ukr.Media.

По-перше, практика пранаям (дихальних вправ) наситить кожну клітину вашого організму достатньою кількістю кисню, що своєю чергою, дозволить вашому тілу сильніше розслабитися і відпустити напругу і втому.

По-друге, помірні фізичні навантаження допоможуть вам підготувати тіло до сну. Вечірній комплекс йоги необхідно вибудувати таким чином, щоб в ньому було якомога більше вправ і асан на релаксацію. Крім того, після такої практики ви по-справжньому виспіться, а ранок почнеться з бадьорості і легкості!

По-третє, медитація, якою можна доповнити практику асан, заспокоїть розум, приведе вас в гармонійний стан.

Йога від безсоння

Чим активніше стає темп життя сучасної людини, тим більше тривог і занепокоєнь поселяється в її голові. Зараз від безсоння страждають не тільки недовірливі люди, а й ті, хто раніше не міг би назвати себе навіть тих хто "надмірно переживає". Річ у тім, що ми не завжди можемо відразу заснути, тому що розумові процеси, запущені мозком, ніяк не заспокоюються. Думок багато, а ми постійно "думаємо їх", залучаємося до уявних сценаріїв, не відпускаючи ні на секунду.

Найпарадоксальніше, що чим гірше ми спимо, тим більш тривожними ми стаємо. І щоб вийти з цього кола, необхідно включити в свій щоденний графік вечірню йогу.

Як йога допомагає, при безсонні?

По-перше, вона допомагає заспокоїти розум, а це вже велика перевага проти безсонних ночей.

По-друге, перемикаючи увагу з думок на тіло, ми вчимося спостерігати за своїми фізичними відчуттями, вчимося відпускати скутість і напругу, працюємо над тим, щоб навчитися максимально концентруватися на тому, що відбувається зараз, не "відлітаючи" подумки в неіснуючі виміри минулого і майбутнього.

Зрештою, йога дарує відчуття легкості і ясності, завдяки пранаямам, які збагачують організм киснем.

Кращі пози йоги перед сном

Йога перед сном призначена для того, щоб допомогти вам розслабитися. Тому краще зосередитися на певних позах, розтяжках і повільному глибокому диханні.

Краще зайнятися йогою прямо перед сном. Якщо ви виконуєте вправи занадто рано, є шанс, що щось трапиться, що знову вас підбадьорить.

Також важливо підготувати кімнату, приглушивши світло і зменшивши будь-які інші фактори що відволікать. Це буде сигналом для вашого мозку, що пора переходити до відпочинку.

Виконайте позу "гори", позу "кішки-корови", а закінчіть тренування позою "трупа". Головне — зосередитися на глибокому і повільному диханні животом.

Практика подібних поз що відновлюють повинна допомогти вам легше заснути. Ви позбудетеся від напруги, яка накопичилася протягом дня.

Які ще є переваги у йоги (крім поліпшення сну)?

Якщо ви думали про йогу в минулому, але ніколи не займалися, ось лише кілька переваг для здоров'я, які можуть надати вам мотивації:

  • Підвищена гнучкість. Найчастіше це перший і найбільш очевидний ефект фізичної практики йоги.
  • Розвиває м'язову силу. Здорові м'язи — це більше, ніж просто естетичне задоволення. Вони насправді допомагають вам стати сильнішими.
  • Йога також покращує здоров'я кісток. Деякі пози йоги вимагають підйому власної ваги тіла і, як було показано, збільшують щільність кісток.
  • Покращує здоров'я серцево-судинної системи. Давно доведено, що йога знижує кров'яний тиск і частоту серцевих скорочень.
  • Покращує психічне здоров'я. Кілька досліджень продемонстрували ефективність послідовної практики йоги, що допомагає зняти стрес, зменшити тривогу і депресію, підвищити уважність.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *