Ось що буде з вашим тілом, якщо пропускати душ всього 2 дні! | 100 ІДЕЙ

Ось що буде з вашим тілом, якщо пропускати душ всього 2 дні!

Ви, мабуть, звикли щодня приймати душ. Ми робимо це зі звички і заради гігієни, але в загальному-то, регулярний душ є нормою лише останні 50 або 60 років, інформує Ukr.Media.

Так що пропустити прийом душа на день або два – не кінець світу, вірно?

Ну, це не вб'є вас, але ви рано чи пізно самі переконаєтеся, що це буває досить неприємно (особливо, якщо ви фізично активні).

У наші дні люди часто приймають душ, і найчастіше це роблять австралійці, згідно зі статистикою SCA за 2008 рік.

Немовлят можна не враховувати. Вони не дуже активні, тому купати їх один або два рази на тиждень – цілком нормально і навіть добре. Їх шкіра дуже чутлива для більшого.

Поки чиста вода не стала загальнодоступною, люди милися досить рідко.

Але, хочемо уточнити, приймати душ щодня не має на увазі те, що ви повинні щодня мити волосся. Занадто часте миття може призвести до сухості шкіри голови і ламкості волосся. Натомість ви можете використовувати сухі шампуні.

У середньому ви переносите близько 1000 видів бактерій на своєму тілі. І 40 видів грибів. Але будьте впевнені, більшість з них дійсно корисні.

Простіше кажучи, хороші бактерії відлякують погані бактерії.

Але хороші бактерії потребують допомоги. А саме – в чистоті вашої шкіри. Коли ви пропускаєте душ, ви все одно стаєте брудними, навіть якщо не потієте. Ви торкаєтеся до речей, до ручок на дверях, до чого-небудь у громадському транспорті або багатолюдних місцях – це все має значення.

Чим довше ви не миєтеся, тим більше ймовірність того, що погані бактерії все ж переможуть. І якщо вони знайдуть свій шлях до ваших очей, носа або рота, – ви почнете хворіти. І грип – це, мабуть, найлегше, що може трапитися.

Якщо ви надовго відмовитеся від душу, то ваша шкіра дійсно почне страждати. Можливі навіть почервоніння і роздратування.

Ви можете подумати, що піт викликає неприємний запах, але насправді це гази, що виділяються бактеріями, які споживають білок тіла і жирні кислоти. Цих запахів існує безліч, і всі вони по-своєму неприємні.

Це не проблема здоров'я, поки вона не стає надто занедбаною, але це, безумовно, соціальна проблема. Люди почнуть судити вас саме з цього і, швидше за все, уникати.

Дерматологи стверджують, що якщо ви пропускаєте душ, то ви повинні обов'язково помити свої пахви, пах і обличчя яким-небудь іншим способом, так як вони є головними місцями розмноження бактерій.

І навпаки, не перестарайтеся з дуже довгими (і гарячими) ваннами і душем. Ви просто змиєте важливі олії зі свого тіла і висушите шкіру.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *