П'ять біологічних законів, які створюють хвороби в організмі людини. Історія доктора Хамера | 100 ІДЕЙ

П’ять біологічних законів, які створюють хвороби в організмі людини. Історія доктора Хамера

Історія відкриттів Хамера починається із загибелі його сина Дірка, інформує Ukr.Media.

Професор і доктор медицини Райк Хамер практикував вже 25 років до того часу, коли в 1978 році психічно хворий чоловік застрелив його 18-річного сина Дірка. Після цієї трагедії у професора протягом року розвинувся рак яєчок. У його дружини пізніше також з'явилося ракове захворювання. Хамер логічно припустив, що якщо протягом усього життя його здоров'я було відмінним, а після загибелі сина з'явився рак, то це результат психологічної травми. Незважаючи на сильний шок, у нього вистачило сил почати боротьбу з власним захворюванням і досліджувати всі наявні на той момент теорії виникнення і розвитку раку.

В якості професора медицини Хамер мав доступ до історії хвороби багатьох ракових хворих. Дослідивши їх життя на предмет стресу, доктор зауважив, що подібні трагічні події викликають подібні захворювання. Приміром, усі хворі, які страждають на рак яєчників і яєчок, протягом від року до 3-х років до постановки діагнозу пережили трагедію або серйозний стрес, пов'язаний зі своїми дітьми.

Це наштовхнуло на думку професора про те, що організм людини запускає певну програму у відповідь на шокову подію.

Подальші дослідження Хамера підтвердили його припущення. Кожне захворювання починається з сильного шоку, гострого конфлікту або драматичного події, яку людина переживає наодинці. Хвороба, яка запускається мозком, як з'ясувалося, є свого роду біологічним захистом, програми, націленої на вирішення психологічного стресу.

Професор проаналізував результати сканування мозку у своїх пацієнтів і порівняв з їх історіями захворювань. Його відкриттям стало те, що він виявив чіткий зв'язок між шоком (стресом), затемненнями в певних областях мозку і відповідним органом, в якому розвинувся рак.

Помічені Хамером вогнища-затемнення в мозку підтвердили і більш пізні томографічні дослідження. Ці області ущільнення в мозку назвали Вогнищами Хамера. Коли в житті людини трапляється травматична подія, емоції виникають у відповідь на цю подію, «концентруються» в певній зоні мозку.

Виникнений осередок впливає на відповідну з цих зон органу в тілі, виникає підвищений або знижений тонус м'язів, кровоносних судин. Виникає якийсь «замкнутий контур» — мозок впливає на орган, орган надсилає сигнал мозку. Система підтримує сама себе.

Подія, яка сталася повністю змінює життя, реакція мозку та органу вже існує. Це підтримує захворювання.

Грунтуючись на безлічі історій хвороби, багаторічні дослідження, а також на роботи своїх колег, які приблизно в той же час займалися подібними дослідженнями, доктор Хамер побудував теорію, згідно з якою, основою кожного захворювання є певний вид психологічної травми. Він розробив таблицю взаємозв'язку шокових подій, активацій ділянок мозку і захворювань, за яких досить точно можна знайти причину того або іншого захворювання.

Враховуючи, що в основі ГНМ був не тільки його особистий досвід і дослідження, але роботи німецьких, французських, бельгійських, голландських медиків, Хамер назвав теорію «Нова Німецька Медицина», за аналогією з китайської або індійської.

ГНМ — це в першу чергу не стільки лікування, скільки система профілактики. Вся теорія спирається на біологічні реакції різних ділянок мозку, які запускають відповідну біологічну програму для вирішення стресу. Система ГНМ дозволяє виявити шок, причину запуску захворювання і реакції організму. Якщо відома причина виникнення хвороби, то усунення цієї причини розряджає стрес і запускає процес самовідновлення організму.

Усунення причини стресу може бути як реальним, об'єктивним — зміна умов, зміна поведінки, прийняття рішення. Так і суб'єктивним — зміна ставлення до стресу, ситуації, спогадам. Суб'єктивним процесом може бути процесинг — серія усвідомленої роботи з процесором, в результаті якої людина перепроживає і переосмислює причину, що породила захворювання. Нове сприйняття джерела стресу дає новий досвід, людина навчається, її організм знаходить рішення поза біологічної програми і хвороба більше не потрібна.

Всі хвороби, описані в медицині, ГНМ не вважає збоями тіла або порушеннями. У певних випадках — це захисні програми, які сприяють відновленню роботи органів, як наприклад, підвищена температура — це процес одужання. Або лейкоз — це відновна фаза анемії. З теорії Хамера люди вмирають не від хвороб, а від страху і паніки, а також від лікування отруєння ліками, від ослаблення під впливом лікування, від хірургічного втручання і т. д.

Не думаю, що варто вірити професору на всі 100% і повністю відмовитися від медицини, як він пропагує. Проте, корисно не просто заглушати симптоми і ковтати таблетки, а розібратися, чому ж організм відреагував запуском певної хвороби, який шок викликав таку реакцію. І, переусвідомив причину появи хвороби, дуже реально одужати, без участі медицини, ліків і грубого втручання. Звичайно, хвороби бувають різні і деякі дійсно потрібно лікувати з допомогою лікарів. Але багато захворювання йдуть слідом за зміною ставлення до ситуації, що травмує, накопичений стрес або за рішенням існуючої проблеми.

Хамер — не перший і не єдиний вчений, хто стверджує — «всі хвороби — від нервів» (в інших варіантах — від гріхів, умов життя, оточення, карми, реакції психіки…). Але ідея про те, що організм може сам відновитися, якщо видалити причину стресу, в загальному-то не нова. Досить часто ми чуємо про щасливе зцілення, коли люди йшли від звичного способу життя, або розлучалися з бізнесом (а разом з ним і зі стресом), змінювали ставлення до ситуації — і хвороба покидала тіло. Це не позитивне підтвердження правильності ідей Хамера та тих, хто розвиває і продовжує підтримувати ГНМ.

Як повідомляють деякі джерела, доктор Хамер, використовуючи власну методику, вилікував більше 6000 чоловік. В тому числі і себе.

Однак, не все так гладко в історії про ГНМ.

Після публікації його теорії проти Хамера озброїлася офіційна медицина. Це не дивно, адже він виступав проти класичного лікування. Революційна теорія Райка була до такої міри прийнята в багнети медичним світом, що він піддався кримінальному переслідуванню.

У 2004 році Райк Хамер був арештований в Іспанії, потім його екстрадували до Франції. 70-річний професор був засуджений до трьох років в'язниці. Формально його звинуватили у веденні приватної медичної практики без відповідної ліцензії, фактично вимагали його відмовитися від основних положень ГНМ, звинувачували в нанесенні збитку здоров'ю і смерті пацієнтів, які лікувалися за його методом.

Історія повторюється — когось вже змушували відректися від нових теорій — на щастя, З Хамером все обійшлося без «спалювання на вогнищі».

Після його звинувачення посипалися численні протести на захист професора і його методу, в тому числі і від великих медичний установ і організацій. Метод ГНМ («German New Medicine») пройшов перевірку в таких установах, як Universities of Vienna (1986), Duesseldorf (1992) і Trnava / Bratislava (1998), де були отримані дуже переконливі, підтверджуючі теорію позитивні результати. Під тиском громадськості в лютому 2006 року доктор Райк Хамер був звільнений з ув'язнення.

В даний час у багатьох країнах світу з'являється все більше навчених послідовників доктора Хамера і розвиваються паралельні напрямку на основі ідей Німецької Нової Медицини. Все більше успішних історій одужання, все глибше дослідження та все ясніше взаємозв'язок роботи мозку, тіла і психіки, яка впливає і на фізичний стан людини.

Це природний еволюційний процес, так як сучасний ритм життя вимагає нових способів відновлення. Хвороби ускладнюються в зв'язку з тим, що мозок людини розвивається, а значить, число психологічних травм зростає. Якщо раніше небезпеку представляли дикі тварини, або війни, то тепер будь-яка інформація може впливати на людину як шок. З швидкістю нашого життя людина отримує безліч психобіологічних шоків кожен день, вони нашаровуються один на інший, мозок не встигає їх обробити, у результаті реагує запуском програми звуження судин, здавлювання внутрішніх органів, посиленням або ослабленням роботи ендокринної, нервової та інших систем і т. д. Але з розвитком нових захворювань, розвивається і можливість самовідновлення, самопрофілактики і способів ослаблення подібних причин стресу, відновлення здоров'я. І у вирішенні цього питання Німецька Нова Медицина — яскравий позитивний приклад передовий діагностики і можливості зцілення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *