Розтяжка кольору: модне фарбування, яке б'є рекорди в салонах | 100 ІДЕЙ

Розтяжка кольору: модне фарбування, яке б’є рекорди в салонах

Що таке розтяжка кольору волосся? Це загальна назва багатьох сучасних методів фарбування. Сюди відносяться омбре, сомбре, шатуш, брондування, фламбояж і балаяж. Головне завдання розтяжки кольору — створити красиві переходи з одного відтінку в інший, які роблять модний ефект вигорілих пасом на сонці, інформує Ukr.Media.

Переваги розтяжки кольору

Свою популярність ця послуга заслужила тим, що допомагає дівчатам змінюватися і змінювати образ без занадто кардинальної зміни кольору, дозволяючи волоссю при цьому виглядати звичайно. З появою техніки велика кількість жінок зітхнули з полегшенням, адже з розтяжкою не потрібно кожен місяць бігати на підфарбовування коренів, які зазвичай сильно виділяються на тлі основної частини волосся. Все стало простіше, адже зараз у фаворі нерівномірність кольору, коли від темних коренів відтінок освітлюється до самих кінчиків.

Ще однією перевагою цієї техніки фарбування є те, що вона підходить для різної довжини волосся — розтяжка кольору на каре або довгі локони виглядає однаково ефектно.

Якою буває розтяжка кольору

Найбільш поширені варіанти розтяжки — на світлому, темному, русявому, а також рудому волоссі. Зрозуміло, є і більш креативні підходи. Приміром, персикове, рожеве, блакитне, бузкове, червоне, синє, фіолетове або сіре омбре. Ви завжди можете спробувати поєднувати сміливий відтінок на кінцях пасом зі своїм натуральним кольором волосся, не фарбуючи їх при цьому повністю.

Звичайно, який би колір ви не вибрали, після фарбування вашому волоссю потрібен особливий догляд. До того ж, хороша розтяжка кольору — це дороге салонне фарбування, ефект від якого хочеться продовжити. Тому обов'язково попросіть свого майстра порекомендувати вам якісний шампунь і кондиціонер, які допоможуть як можна довше зберегти інтенсивність кольору і блиск фарбованого волосся.

Різновиди розтяжки

Сьогодні існують різні підходи до фарбування в даній техніці. Кожен з видів має свою назву і переваги. Коротко пройдемося по кожному з них.

  • Балаяж — при ньому середина і кінчики волосся фарбуються на чотири тони світліше, ніж корені (вони зазвичай залишаються рідного, натурального кольору).
  • Шатуш — створює на локонах красиву гру кольору на сонці, немов сонячні відблиски. Фарба наноситься на пасма шляхом змішування з обов'язковим невеликим відступом від коренів.
  • Фламбояж — тут майстер використовує клеючу стрічку для фарбування, що дозволяє створити красивий і легкий колірний перехід, де на пасмах чітко видно кордони.
  • Омбре — створює плавне перетікання одного відтінку в інший, де місце їх злиття, зазвичай, не явно виражене.
  • Сомбре — більш м'який варіант, ніж омбре, і тут робляться більш розмиті переходи кольору, які практично не помітні не професійним поглядом.
  • Брондування — передбачає поєднання двох методик фарбування, дозволяють створити гарну розтяжку кольору, яка буде максимально природно виглядати на волоссі.

Як виглядає розтяжка кольору волосся

Найчастіше під розтяжкою кольору мається на увазі перехід від темного до світлого відтінку. Цей метод допомагає створити природний образ, немов волосся так вигоріли на сонці. Однак колористи пропонують дівчатам кольорове і зворотне омбре, а також затемнення коренів з розтяжкою на будь-який обраний клієнткою колір.

Нижче ми зібрали приклади розтяжки кольору на різну довжину і різні відтінки волосся, серед яких, можливо, ви знайдете варіант, який захочете спробувати на собі. Дивіться, як виглядає розтяжка кольору блонд, від темного до світлого, на русяві і руде волосся, а також затемнення коренів з розтяжкою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *