Що не можна робити після тренування | 100 ІДЕЙ

Що не можна робити після тренування

Чудове інтенсивне тренування, а після нього ви відразу їсте або мало п'єте. Про ці помилки після відвідування спортивного залу знають, мабуть, всі. Але є й те, що деякі люблять робити після тренування, хоча це суворо заборонено, інформує Ukr.Media

Охолоджуватися після тренування

Позаймавшись в залі, багато хто відразу лягає, щоб як слід відпочити. Але після тренування потрібно щонайменше 15 хвилин, щоб відновити дихання, привести пульс до норми. Для цього можна спокійно походити по кімнаті, відправитися в магазин, але в жодному випадку не варто зупиняти себе дуже різко. Тільки після того, як серцевий ритм відновився, можна сідати, лягати та релаксувати улюбленим способом. Інакше можливі серйозні проблеми з серцем.

Ігнорувати розтяжку

Тренування не буде ефективним без розтяжки. Такий метод розслаблення м'язів допоможе їм відновитися, розподілить молочну кислоту, позбавить від болю наступного ранку. Також розтяжка, як би це дивно не було, допомагає прискорити зростання м'язів.

Пити енергетики

Дуже часто після тренування сил занепадають. Для того, щоб відновити енергію, деякі п'ють спеціальні напої. Але це неправильно. Адже енергетики не відновлюють обмінні процеси, а чинять протилежний ефект. Тим більше в напоях багато цукру, що також не корисно для організму після тренування.

Спати

Це як і перший пункт. Не можна спати після тренування, яким би виснажливим воно не було. Перед сном організму треба мінімум дві години, щоб повернутися в нормальний стан, уповільнити процеси та підготуватися до сну. По суті сон після тренування схожа на екстрене гальмування автомобіля.

Не приймати душ

Навіть якщо ваш будинок за два кроки від спортивного залу, не можна ігнорувати прийняття душу після тренування. У такому разі піт висохне, закупорить верхній шар шкіри, а це спровокує розмноження бактерій. Також не варто витирати піт з лоба рушником, з тієї ж причини. Адже воно лежало на поверхнях, які кишать бактеріями, а ви їх можете перенести у свій організм.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *