Скільки потрібно ходити щодня, щоб знизити ризик інфаркту та схуднути | 100 ІДЕЙ

Скільки потрібно ходити щодня, щоб знизити ризик інфаркту та схуднути

Про 10 тисяч кроків, які обов'язково треба проходити в день, не чув тільки ледачий. Але мало хто знає, що ця цифра насправді міф. І з'явилася вона пів століття тому завдяки маркетинговому ходу з продажу крокомірів, інформує Ukr.Media.

Але ходити і правда треба. Як пояснюють експерти Гарвардської медичної школи, піші прогулянки допомагають знизити вагу, тиск, знижують рівень холестерину, покращують пам'ять, служать профілактикою раку, діабету і багатьох інших хвороб.

При цьому, за словами дослідників, ходити досить протягом 21 хвилини в день — але безперервно. Це не більше 2,5 тисячі кроків. Таким чином, сумарно за тиждень ви наберете 2,5 години "кардіотренувань" — це якраз ті 120 хвилин фізичної активності, які рекомендує ВООЗ, і знизите ризик серцевих захворювань на 30%.

Більш того, за словами вчених, окупається кожна хвилина швидкого кроку.

"Дослідження, проведене в університеті Юти в 2014 році, показало, що за кожну хвилину швидкої ходьби протягом дня жінки знижували ризик ожиріння на 5%", — пишуть співробітники Гарвардської медичної школи.

За даними дослідників, ходьба покращує і психічне здоров'я: знімає повсякденні стреси і знижує рівень депресії.

Втім, вчені з Техаського університету все ж радять доводити число щоденних кроків хоча б до 5 тисяч. Їх дослідження показали: якщо рухатися менше, організм буде неохоче засвоювати жир, отриманий з їжі. А той, своєю чергою, накопичуючись, спровокує розвиток серцево-судинних захворювань і діабету.

А фінські дослідники знайшли відмінну альтернативу ходьбі — це обруч! За їхніми даними, жінки, які обертали хула-хуп 13 хвилин в день, втрачали зайві кілограми і сантиметри швидше, ніж ті, хто проходив всі ті ж 10 тисяч кроків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *