Три буденні звички, які уповільнюють метаболізм і заважають вам худнути | 100 ІДЕЙ

Три буденні звички, які уповільнюють метаболізм і заважають вам худнути

Правильний обмін речовин — ключ до здоров'я та стрункої фігури. Однак деякі з нас, не підозрюючи про це, самі заважають своєму організму працювати на повну силу. У статті ми розглянемо кілька поширених звичок, які уповільнюють обмін речовин і можуть перешкодити вам у боротьбі за ідеальну форму, інформує Ukr.Media.

Недостатнє споживання калорій

Багато людей, прагнучи скинути вагу, починають сильно обмежувати себе в їжі, думаючи, що це допоможе схуднути швидше. Однак, надмірний дефіцит калорій може призвести до зворотного ефекту. Організм починає заощаджувати енергію, уповільнюючи метаболізм, щоб вижити на мінімальній кількості калорій. Результат — ви перестаєте худнути, незважаючи на суворий дієтичний режим.

Ефективний спосіб боротьби із зайвою вагою — створити помірний дефіцит калорій, який дозволить вам поступово знижувати вагу, зберігаючи при цьому високий рівень метаболізму.

Нестача сну

Сучасний спосіб життя часто змушує нас жертвувати сном на користь роботи, навчання чи розваг. Однак його недолік може призвести до серйозних порушень обміну речовин.

Під час сну організм відновлюється та готується до нового дня. Недостатній сон збиває баланс гормонів, відповідальних за почуття голоду та ситості, що може призвести до переїдання та, як наслідок, до набору ваги. Крім того, нестача сну збільшує рівень стресу, що також сприяє уповільненню обміну речовин.

Споживання солодких напоїв

Солодкі напої, такі як газування, соки та спортивні коктейлі, містять велику кількість цукру, який швидко підвищує рівень глюкози у крові. Організм реагує на це виділенням інсуліну, гормону, який допомагає клітинам поглинати глюкозу.

Постійне вживання цукру може призвести до резистентності до інсуліну, що збільшує ризик розвитку діабету та ожиріння. Крім того, надлишок цукру в організмі перетворюється на жир, що теж не сприяє підтримці нормальної ваги.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *