Трихологи назвали основні причини, чому навесні посилюється випадання волосся | 100 ІДЕЙ

Трихологи назвали основні причини, чому навесні посилюється випадання волосся

З випаданням волосся в міжсезоння стикається багато людей. Лікарі-дерматологи зазначили, що це нормальне явище, воно пов'язане із загальним ослабленим станом волосся, інформує Ukr.Media.

За їх словами, якщо восени волосся випадає через агресивний вплив сонця на шкіру голови протягом літа, то навесні — у зв'язку з дефіцитом вітамінів і мікроелементів, накопичених за зиму. У жінок додатковими факторами виступають залізодефіцитна анемія і зміни гормонального фону. В цілому всі причини можна розділити на дві основні групи: зовнішні і внутрішні.

Серед зовнішніх причин випадіння волосся в міжсезоння можна виділити неправильні шапки. Наприклад, коли головний убір підібраний не по погоді або не за розміром. Якщо шапка туга і тісна, вона буде здавлювати голову і порушувати мікроциркуляцію шкіри голови. Якщо ж головний убір виготовлений з синтетичних матеріалів, то буде утруднене дихання шкіри голови і повітрообмін. Також трихологи вказали, що до зовнішніх причин можна віднести перепади температур і неправильно підібрані засоби для догляду та укладання.

Серед внутрішніх причин проблем з волоссям експерти виділили нестачу сонця і вітамінів. Після зими організм виснажений, він відчуває дефіцит вітамінів, мікро- і макроелементів. Крім того, якщо взимку людина перенесла інфекційні захворювання, в подальшому це може позначитися на стані шкіри голови і волоссі. Все тому, що через хворобу і прийом ліків внутрішні обмінні процеси порушуються. Також випадання волосся провокують стреси і нервові перевантаження. Щоб уникнути проблем з волоссям, важливо правильно доглядати за ним, вести здоровий спосіб життя і вчасно звертатися до лікарів, якщо виникла проблема.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *