Важливий крок, який усі пропускають перед нанесенням кондиціонера | 100 ІДЕЙ

Важливий крок, який усі пропускають перед нанесенням кондиціонера

Миття волосся — це процедура, яка не може бути однаковою для всіх. Хтось робить це щодня, хтось раз на тиждень, дехто часто покладається на сухі шампуні. Але, на думку відомого стиліста із зачісок у Лондоні Рікі Волтерса (Ricky Walters), є одна помилка під час миття шевелюри, якої припускаються дев'ятеро людей із десяти. Вона пов'язана з неправильним використанням кондиціонера, інформує Ukr.Media.

Багато хто здивується тому, що їхній дорогий кондиціонер, ймовірно, був здебільшого просто змитий у каналізацію. Утім, неважливо, скільки коштує засіб, важливим є те, що користь від нього може бути геть "убита", якщо наносити його на мокре волосся відразу ж після миття.

"Довге волосся може утримувати після миття величезну кількість води, яка розбавить ваш прекрасний високоякісний кондиціонер, залишивши від нього лише водянистий осад", — пояснює Рікі Волтерс.

Головна тонкість полягає в тому, що наносити кондиціонер треба на попередньо підсушене рушником волосся. Локони мають бути вологими, але не такими, щоб з них стікала вода. В іншому разі кондиціонер витрачається даремно. Щоб витримувати косметичний продукт на волоссі достатньо часу і водночас продовжувати банні процедури в душі, не боячись намочити локони, можна скористатися спеціальною шапочкою для волосся.

Рікі Волтерс рекомендує мити голову шампунем двічі. Перший раз усувається бруд і пил з волосся, а вдруге засіб прибирає зі шкіри себум, роблячи її по-справжньому чистою. Потім слід підсушити шевелюру рушником протягом кількох хвилин і тільки потім наносити кондиціонер. Засіб не має потрапити на корені, інакше волосся стане жирним і важким.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *