Вчені розповіли, що робити, якщо часто дзвенить у вухах | 100 ІДЕЙ

Вчені розповіли, що робити, якщо часто дзвенить у вухах

Дзвін у вухах може бути ознакою нестачі в організмі вітаміну B12. Це досить поширена проблема. У більшості випадків позбутися дзвону можна, якщо збільшити споживання продуктів, багатих вітаміном B12, або приймати спеціальні добавки, інформує Ukr.Media.

Вітамін B12, або кобаламін, належить до групи водорозчинних вітамінів. Як і будь-який інший вітамін, він впливає на функціонування багатьох систем. У першу чергу він важливий для нормальної роботи головного мозку. Крім того він бере участь в процесі формування ДНК і утворення еритроцитів. Неправильне харчування може привести до помітного скорочення рівня цього вітаміну. Його дефіцит найчастіше можна визначити по шуму, який регулярно з'являється у вухах.

Шумом або дзвоном у вухах, відомому як тинітус, страждали ще в давнину. Згадки про це явище були виявлені в єгипетських папірусах. При тинітусі деякі скаржаться на те, що в них дзвенить у вухах, інші порівнюють цей стан з дзижчанням або навіть ревом. У деяких випадках він може стати хронічним. Група американських вчених вирішила з'ясувати, як подібний стан може бути пов'язаний з вітаміном B12, і чи може ця речовина застосовуватися в якості лікування дзвону.

Пацієнти, які погодилися бути учасниками наукового експерименту, здали аналіз крові на рівень вітаміну B12 і перевірили гостроту свого слуху до початку лікування і після його завершення. Брак вітаміну в організмі підтвердився у більш ніж 42% із загального числа добровольців, які страждають тинітусом.

Основна група учасників дослідження в процесі лікування повинна була приймати вітамін B12. Терапія тривала 1,5 місяці. Зрештою, виявилося, що саме в них симптоми тинітуса значно зменшилися. Вчені переконані, що отримані результати можна буде використовувати для підвищення ефективності лікування тинітуса різних рівнів тяжкості.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *