Види спорту, які підвищують мозкову активність — що може бути краще, ніж тренувати свій мозок і тіло одночасно | 100 ІДЕЙ

Види спорту, які підвищують мозкову активність — що може бути краще, ніж тренувати свій мозок і тіло одночасно

Для багатьох рішення судоку і кросвордів в газеті — це достатнє тренування для мозку, інформує Ukr.Media.

Так, це веселе заняття, яке змусить вас задуматися, але якщо ви не є шанувальником таких занять, ви можете допомогти цій важливій частині голови за допомогою ще кількох активних вправ.

Найбільш придатними видами спорту в цьому напрямку є:

Біг

Згідно з дослідженнями, біг допомагає формувати нові клітини в гіпокампі, частини мозку, відповідальної за навчання і запам'ятовування нового. Ця вправа допомагає мозку впоратися зі стресом, який сьогодні є поширеною проблемою. Це також посилює здатність до запам'ятовування.

Аеробіка і її варіанти

Аеробні вправи — ще одна відмінна форма вправ для поліпшення здоров'я мозку. Згідно з рядом досліджень, виконання аеробних вправ з помірною інтенсивністю протягом 150 хвилин в тиждень приносить багато користі вашому розуму — покращує просторову пам'ять, знижує ризик недоумства, депресії і занепокоєння.

Їзда на велосипеді

Згідно з дослідженнями, їзда на велосипеді збільшує приплив крові до мозку, що допомагає рости новим клітинам і покращує роботу мозку. Допомагає при гіпертонії, зміцнює психіку і піднімає настрій. Крім того, вона регулює рівень кортизолу (гормонів стресу) і адреналіну в організмі.

Медитація

Коли справа стосується поліпшення роботи мозку, немає нічого ефективнішого медитації. Медитації допомагають заспокоїти розум і підвищити рівень концентрації. Це гарний спосіб знизити рівень стресу і поліпшити пам'ять.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *