Забудьте про крабики для волосся: Головний б'юті-тренд сезону — бант | 100 ІДЕЙ

Забудьте про крабики для волосся: Головний б’юті-тренд сезону — бант

Прямо зараз "тиха розкіш" залишається головною тенденцією на модній арені. Однак, перманентне бажання виглядати «дорого» захопило не всіх, так що паралельно з великою армією шанувальників з'явилися й інші "естетики": балеткор, що не здає позицій, "стиль кокетки" і regencycore, що відсилає нас до моди епохи Регентства. Всі ці, здавалося б, не особливо пов'язані між собою тренди поєднує один елемент — банти, і цієї осені їх буде багато не лише на одязі, а й у б'юті-образах, інформує Ukr.Media.

Популярність бантів як аксесуари для волосся злетіла після останнього Met Gala, присвяченого Карлу Лагерфельду: у різних варіаціях гості балу використовували чорний бант, який завжди носив Кайзер, а їх численні шанувальники, тут же підхопили тренд. Чимало бантів ми побачили і у б'юті-образах на показах сезону осінь-зима 2023/24. Банти всіх видів та розмірів прикрашали зачіски моделей на шоу Sandy Liang: це міг бути один величезний бант, що нагадує фату, або десятки маленьких бантиків із атласної стрічки, зав'язаних по всій довжині волосся. Обидві зачіски, до речі, зовсім неважко повторити: банти відмінно виглядатимуть на волоссі будь-якої довжини і текстури. Simone Rocha пішли далі і вирішили використати банти не лише в зачісках, а й у макіяжі моделей, помістивши їх під очима. Варіант, звичайно, не найпридатніший для реального життя, але виглядає він безумовно ефектно.

Головна перевага цього тренду — у його універсальності та простоті. Ви можете використовувати шпильки з декоративними бантами, а можете просто купити стрічку на відріз в будь-якому швейному магазині та створити свій унікальний аксесуар лише за пару хвилин. Банти здорово прикрасять не тільки розпущене волосся, а й різноманітні зачіски: наприклад, хвіст або популярну цього сезону «мальвінку». Якщо ви вмієте та любите плести різноманітні коси, спробуйте прикрасити їх бантами, як на шоу Susan Fang. Така деталь додасть образу жіночності та романтичності, навіть якщо на вас просте комбо із джинсів та футболки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *