Засоби для укладання волосся, які ви напевно використовуєте неправильно | 100 ІДЕЙ

Засоби для укладання волосся, які ви напевно використовуєте неправильно

Вас ніколи не дивував той факт, що після стрижки та укладання в перукарні волосся виглядає як з обкладинки журналу, проте повторити цей ефект самостійно рідко кому вдається, навіть якщо використовувати ті ж продукти?

Можливо, ви просто неправильно їх використовуєте. Пінка, гель, віск або лак для волосся — у кожного продукту є свої особливості, а тому потрібно знати, як і коли їх використовувати. Настав час почати використовувати засоби для укладання волосся, як справжні професіонали, уникаючи типових помилок, інформує Ukr.Media.

Лаки

Лаки для волосся призначені для завершення зачіски. Вони допомагають протистояти волозі, статичній електриці, надають обсяг і стійкість укладанню. Випускаються у вигляді аерозолів (спреї) або без нього. У магазинах ви знайдете продукти з різним ступенем фіксації. Так, лаки з легкою фіксацією підходять для всіх типів волосся і особливо для тонкого. Лаки з середньою і сильною фіксацією призначені для тривалого і стійкого закріплення укладання.

Порада!

Лак слід наносити з відстані не менше 20 см, інакше полімери і смоли будуть злипатися, створюючи склеєні пасма і непривабливий матовий вигляд.

Якщо хочете залишити волосся розпущеним, розпорошіть лак на гребінець, а потім просто розчешіть волосся.

Пінки

Пінки захищають волосся під час і після укладання. Їх наносять як на вологе, так і сухе волосся. Однак основне їх завдання — надати волоссю обсяг. При правильному підборі і застосуванні можна домогтися обсягу біля коріння або навпаки розгладження кучерявих і неслухняних пасом. Пінки містять інгредієнти, що зміцнюють, смоли, протеїни, які захищають і живлять, силікони, що надають блиск і відновлюють волокна волосся, провітаміни.

Порада!

Завжди наносьте піну від коренів і потім розподіляйте по всій довжині волосся.

Щоб зачіска була більш жорсткою, використовуйте продукт з більш сильною фіксацією замість більшої кількості піни, тому що в іншому разі волосся буде виглядати тьмяним.

Гелі

Гелі розрізняються по щільності і міцності фіксації. Вони дуже універсальні, тому можете використовувати їх як на вологому волоссі, так і сухому. Основне призначення фіксуючих гелів — закріплення укладання, визначення форми хвиль, випрямлення волосся, моделювання пасом, також вони відмінно підходять для досягнення ефекту «мокрого» волосся.

Порада!

Ви можете домогтися більш щільної фіксації, нанісши гель на волосся, а потім просушивши його феном.

Гелі не сушать, але використовувати їх потрібно в помірних кількостях, щоб волосся не склеювалося під вагою продукту.

Блиск для волосся

На ринку можна знайти як ідеально легкі, так і більш щільні блиски. Обидва типи наносяться на вологе волосся перед сушінням феном, коли їх властивості повністю проявляться. Блиски містять речовини, які впливають на кутикулу волосяного волокна і заповнюють її нерівності. Якісні виготовлені з нежирних олій або високоякісних силіконів, які підкреслюють блиск і м'якість волосся. Продаються або у твердій формі, або у формі спрею.

Порада!

Використовуйте лише невелику кількість, щоб не зіпсувати зачіску.

Блиском можна ідеально розгладити волосся, але для пишної зачіски він не підходить.

Воски

Сучасні воски використовуються для допомоги в моделюванні найрізноманітніших укладок. Вони зменшують ефект завивки, знижують статичну електрику і надають блиск. Після використання волосся виглядає ламінованим. Воски виготовлені з натуральних олій і восків, містять мінеральні олії, ланолін і т. д. На ринку ви знайдете продукти в різних формах: піни, тверді воски, спреї або ін.

Порада!

  • Воски підходять для волосся будь-якої довжини.
  • Їх наносять на сухе волосся, щоб підкреслити зачіску або виділити окремі пасма.
  • Якісні воски не сушать, а надають м'якість, особливо сухому і пошкодженому волоссю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *