8 фраз, які чоловік каже тільки в тому випадку, якщо він дійсно до вас небайдужий | 100 ІДЕЙ

8 фраз, які чоловік каже тільки в тому випадку, якщо він дійсно до вас небайдужий

«Жодне вдавання не допоможе довго приховувати любов, коли вона є, або зображувати — коли її немає», — Франсуа де Ларошфуко, інформує Ukr.Media.

Заведено вважати, що чоловіки більш прямолінійні і менш багатослівні, ніж жінки. Однак це всього лише стереотип, якому представники сильної статі часто намагаються відповідати. Адже справжній мачо повинен бути серйозним, незворушним і мовчазним.

Ось 8 фраз, які чоловік каже тільки в тому випадку, якщо він дійсно до вас небайдужий.

«Це нагадало мені про тебе»

Ця фраза показує, що навіть коли ви знаходитесь порізно, він все одно думає про вас.

Його розум починає створювати вашу ностальгічну карту, на якій він зазначає певні закономірності, запахи, символи і враження, безпосередньо пов'язані з вами.

Він дає вам прізвисько

Якщо чоловік дає вам прізвисько, значить він хоче з вами пограти. А ще це спосіб піти від формальностей і стати ближче. Прізвисько допомагає розтопити лід і спонукає вас швидше зблизитися емоційно.

«Дозволь допомогти тобі»

Якщо ви це почули, значить він хоче відчути, що ви його потребуєте. Будь то рада або фізична допомога, але якщо хлопець робить все можливе, щоб полегшити вам життя, то тим самим прагне показати свою надійність.

По суті, він прагне дати вам зрозуміти, що ви можете довіряти йому.

«Я сумую за тобою»

Кажучи, що він сумує, чоловік тим самим визнається в глибоких почуттях до вас. Однак це не має ніякого значення, якщо повідомлення від нього приходять лише пізно вночі, коли йому самотньо або нічим зайнятися. Якщо ж ви перебуваєте у відпустці або відрядженні, і він говорить вам, що сумує, значить ваша відсутність помітна і дуже сильно на нього впливає.

«Я поруч»

Коли хлопець вимовляє цю фразу, то дає зрозуміти, що хоче бути частиною вашого життя. Це як у випадку з пропозицією допомогти, оскільки тут він теж показує свою надійність.

Якщо хлопець каже, що він поруч, то спонукає вас зруйнувати свої стіни. Це створює між вами сильний зв'язок і перетворює окремі «я» в «ми».

«Ти прекрасна»

Якщо він любить пофліртувати і говорить подібні фрази занадто часто, то ви, ймовірно, не єдина, кого він намагається зачарувати. Однак якщо він рідко говорить вам компліменти, значить ви йому дійсно цікаві.

«Я переживаю»

Якщо він зізнається в тому, що його турбує, це говорить про його відкритість. Посвячуючи вас у свої проблеми, він знімає власний захист і починає довіряти.

А якщо проблема пов'язана безпосередньо з вами, то це явна ознака його турботи про вас і того, що він бажає вам тільки кращого.

«Ти мені подобаєшся/я люблю тебе»

Найочевидніша фраза. Сміливість і відкритість, укладені в цих словах, що означають його готовність опинитися в становищі, коли його почуття можуть виявитися взаємними. Але він все одно хоче бути щирим із вами, а це багато про що говорить.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *