8 ознак, за якими чоловік вирахує корисливу жінку | 100 ІДЕЙ

8 ознак, за якими чоловік вирахує корисливу жінку

Існує ряд ознак, за якими він може судити, що для неї важливіше: він чи його гаманець?

Вона рахує, скільки він заробляє і на що витрачає

У серйозних відносинах партнери можуть вести загальний бюджет за згодою. Але не всім чоловікам подобається звітувати за кожну витрачену гривню. У тому випадку, якщо жінка наполегливо цікавиться його зарплатою і по крихтах збирає інформацію про його витрати, чоловік може запідозрити її в користі І буде правий, інформує Ukr.Media.

Вона раптово почала будувати глобальні плани

До зустрічі із забезпеченим чоловіком дівчина спокійно їздила на роботу на метро, обідала в корпоративній їдальні та мріяла про нові туфлі «із зарплати». Але не встиг роман закрутитися, як у неї вже з'явився список із глобальних планів та «дорогих» мрій.

Вона більше не зітхає про путівку до Туреччини — тепер усі розмови лише про відпочинок на Мальдівах та «червону машинку». Така різка зміна бажань обов'язково насторожить чоловіка і змусить зробити висновки. Швидше за все, не на її користь.

Вона скаржиться на нестачу власних коштів

Постійне невдоволення тим, що вона мало заробляє, їй не вистачає грошей на приємні дрібниці для себе і взагалі, «ходити нема в чому» — ще один важливий сигнал для чоловіка. По-перше, ніхто не любить скигліїв.

По-друге, розумний чоловік відразу зрозуміє недвозначні натяки і по можливості втече від тієї, хто вічно не задоволений своїм життям і чекає від нього лише матеріальної допомоги.

Вона робить з інтиму «розмінну монету»

Кожен чоловік хоче знати, що привабливий не своїм гаманцем. Але якщо жінка використовує інтимні стосунки як засіб маніпуляції, не варто чекати, що одного разу вона зустріне велике та щире кохання. Корисливі жінки ставляться до інтиму як до інструменту для отримання вигоди — вплинути на кавалера і викачати з нього більше грошей.

Вона все частіше потрапляє у «непередбачені» обставини

Якщо дівчині гостро знадобилися гроші на лікування улюбленого вихованця або щоб терміново врятувати подругу, чоловік з радістю надасть їй матеріальну допомогу.

Але коли в її житті із завидною частотою починають траплятися ситуації, що вимагають великого «вливання» кавалер закономірно насторожиться. У його голову будуть закрадатися сумніви та думки про те, чи не дурять його.

Вона ставить за приклад благополучне життя подруг

Зрозуміло, чоловікові приємно усвідомлювати, що він найкращий. Однак якщо регулярно розповідати йому про те, що одній подрузі купили нові туфлі, а інша полетіла відпочивати з чоловіком, у нього навряд чи додасться мотивації.

Саме, навпаки, у такій поведінці може побачити меркантильність із боку обраниці, що вочевидь не піде на користь відносинам.

Вона щаслива лише коли отримує подарунки

Не позаздриш тому чоловікові, якому доводиться "купувати" гарний настрій своєї дівчини подарунками. Відмінна риса корисливої жінки — перебувати в піднесеному настрої виключно в тих випадках, коли чоловік тішить її приємними дрібницями.

В решту часу вона ходить із незадоволеним обличчям і чекає на чергову «дозу щастя». Варто чоловікові зробити їй сюрприз, як вона «оживає» і перетворюється на люблячу жінку.

Вона вважає за краще проводити дозвілля в торгових центрах

На початку стосунків закохані часто бували у театрах, парках, затишних кафе. А тепер вона все частіше пропонує йому «прогулятися магазинами». Чоловік згодом розуміє, що звуть його туди з певною метою.

Їй не потрібні прогулянки під місяцем — натомість вона вважає за краще проводити час у примірочних. Щоб не виглядати в його очах прагматичною та корисливою жінкою, радимо подумати над різноманітністю дозвілля.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *