Експерти розповіли, як правильно відповісти на грубість чоловіка, який вас образив | 100 ІДЕЙ

Експерти розповіли, як правильно відповісти на грубість чоловіка, який вас образив

Ці способи допоможуть швидко вирішити проблему з чоловіком, який образив на емоціях або зробив це випадково. Що стосується тих, хто кривдить вас спеціально, то тут необхідно просто йти і переставати спілкуватись. Відповідати аб'юзеру взагалі нічого не потрібно, тому що він живиться цим і ще більше заряджається на провокації в майбутньому, інформує Ukr.Media.

Осудливий погляд

Цей метод відмінно працює тільки на самому початку відносин, коли люди ще не зовсім знайомі. Чоловік може якось невдало пожартувати, сказавши щось про зайву вагу, маленький зріст і так далі. Якщо не хочеться йти, то потрібно зробити наступне.

Важливо показати всім своїм виглядом, що така поведінка є неприйнятною. Для цього психологи радять трохи підняти голову і напружити куточки губ. Так роблять мами, коли незадоволені своєю дитиною, але не хочуть нічого говорити. Це буде гарна, правильна відповідь на його необдумані слова, нехай ви навіть нічого й не скажете. Нормальний чоловік, який бовкнув щось зайве, відразу зрозуміє, що зробив не так, вибачиться і пообіцяє більше так не робити.

Питання «чому?»

Ще один хороший метод присоромити чоловіка, який на побаченні ляпнув щось не те. Якщо він грубий в своїх словах, то можна сказати: «Чому ти дозволяєш собі так зі мною розмовляти?». Якщо сюди ж додати попередню пораду з осудливим поглядом, ефект буде чудовим.

Тепер чоловік, який відпускав необдумані слова і фрази, буде трохи спущений з небес на землю. Знову-таки, якщо це типовий провокатор і агресор, він може продовжити це робити чи переключиться на агресивний метод ведення розмови. У такому разі потрібно прощатися з ним і не витрачати свій час.

Віддзеркалювання

Всі пам'ятають про те, як у дитинстві ми казали «сам дурень» або «хто обзивається, той сам так називається». Цей метод небезпечніший, ніж два попередніх, але його можна використовувати в тих випадках, коли хочеться відповісти різко. Це підійде для спілкування з колегою, клієнтом або просто незнайомцем, для з'ясування відносин з другою половинкою, якій щось не подобається.

Наприклад, коханий чоловік каже: «Мене дістали твої претензії». Йому можна відповісти: «Цікаво, у кого ж я навчилася цього?». Інший приклад — колега дорікає даму в тому, що вона винна у зриві планів: «Ти гальмуєш здачу проєкту». Можна сказати: «Тому що ти даєш неправильні вказівки». Така відповідь буде дієвою, якщо ці звинувачення дійсно безпідставні.

Зупинка на вимогу

Якщо чоловік, який дуже дорогий жінці, починає неприємну розмову або веде діалог у неналежній манері, варто просто зупинити цю розмову. Треба не йти, не ображатися, а просто сказати: «Давай не будемо більше про це говорити».

Адекватний чоловік це зрозуміє і припинить свої нападки. Подібний спосіб не працює, якщо у відносинах дійсно є що обговорити і це не найприємніше. Це дуже гідний спосіб зупинити негатив, закрити кордони і ввічливо показати чоловікові, що таке поводження з вами неприйнятне.

Конструктивний спосіб

Наприклад, якщо чоловік чимось незадоволений, можна дізнатися у нього, що ж конкретно йому не подобається, щоб змінити ситуацію на краще. Потрібно сказати: «Давай спробуємо розібратися, чому так відбувається і як це змінити».

Такий спосіб передбачає наявність здорової критики в бік чоловіка, якщо в події є його вина. Крім того, велика ймовірність, що партнер і сам усвідомлює, що його претензії грубі або абсурдні.

Найголовніше — не варто відповідати агресією на агресію, бо це пряма дорога до серйозного конфлікту і тяжких наслідків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *