Як закохати в себе хлопця: техніка, яка працює на всі 100% | 100 ІДЕЙ

Як закохати в себе хлопця: техніка, яка працює на всі 100%

Існують речі, які однаково цінують як чоловіки, так і жінки. Смішно, чи не правда? Іронія полягає в тому, що більшість цих технік вважаються «істинно чоловічими», а спрацьовують вони однаково добре для всіх, інформує Ukr.Media.

Отже, приступимо до вивчення психологічних технік, які ви можете успішно використовувати, щоб закохувати в себе хлопців:

Не вибачайтеся… і не стримуйтеся. Пишайтеся собою такими, які ви є

Більшість жінок впевнені, що самоствердження — це істинно чоловіча якість. А ось і ні! Впевненість у собі є дуже цінною якістю, незалежно від того, хто нею володіє — чоловік чи жінка.

Хоча іноді цю якість невірно трактують, як нахабну і підлу поведінку. Насправді самоствердження являє собою повну протилежність. Тому що підлість — це заподіяти шкоду своїми діями іншим людям, в той час як самоствердження — це коли ви твердо стоїте на своєму і не боїтеся вголос озвучувати власну позицію. При цьому ви зовсім не хочете нікого образити чи принизити. Навіщо це самодостатній людині?

Не слід ніколи ні за ким бігати. Якщо він дійсно зацікавлений — сам прийде

Цей тип поведінки вважається типово чоловічим. Хоча насправді — він позбавлений найменшої гендерної приналежності. Це просто дуже цінна якість людей, які поважають себе.

Лише невпевнені в собі буквально переслідують тих, хто їм подобається. Вони наївно вважають, що у світі існують сили, якими можна змусити когось полюбити насильно.

Ви не потребуєте чоловічої уваги, щоб відчувати себе цілісною і самодостатньою особистістю. Вам цілком комфортно у своїй шкірі, у своєму житті. Впевненість у собі і почуття задоволення — ось що притягує до нас інших людей.

Якщо будете завжди поводитися як альфа-особистість, то у вас не буде відбою від шанувальників. Чоловіки відчувають таких жінок за щось незвичайне і ніколи не проходять повз! Вони будуть щасливі отримати такий трофей, як ви! Адже вони, в першу чергу, мисливці.

Будьте загадковими. Таємниця інтригує набагато більше, ніж логіка і факти

Загадковість не є ексклюзивом чоловіків, але погодьтеся, зрозуміти їх часто дуже складно. Та й образ загадкового і таємничого незнайомця, який вони люблять вдягати на себе — виглядає дуже виграшно в очах жінки.

Чому б вам не зробити так само і не перетворитися на жінку-загадку? Чоловіків це притягує як магнітом.

Що робить жінку сексуальною і загадковою? Зовсім не одяг, посмішка або томний погляд. Справжня загадковість — це ціле мистецтво. Мистецтво не розповідати йому про себе все, а навпаки — сконцентрувати увагу виключно на ньому.

Заохочуйте його розповідати про свої інтереси, хобі та захоплення. При цьому про себе розповідайте ненароком, мимохідь… В якийсь момент він зрозуміє, що в той час як стільки часу розповідав про себе, майже нічого не знає про вас. Ось вона — справжня загадка і інтрига! Адже саме цього ми і добивалися, чи не так?

Не бійтеся фліртувати. У легкому флірті немає нічого ганебного

Насправді — це перше, що вивчають чоловіки, коли починають зустрічатися з дівчатами. Природно, що вони переживають з цього приводу. Тому легкий флірт, який розряджає і одночасно зближує, виявляється дуже до речі. Це саме те, що може розтопити напругу і незручність, які незмінно присутні на початку знайомства.

Не бійтеся першими почати фліртувати. Головне не переборщити з надмірною сексуальністю і не збентежити партнера ще більше. Доторкніться до чоловіка, як би ненароком на рівні рук або плеча, встановіть зоровий контакт… Не скупіться на усмішку, смійтеся, коли вас смішать, базікайте про все на світі! Головне — щоб вам обом було добре і вільно!

Іншими словами, нехай він думає, що сам зацікавився вами, а не потрапив в ретельно розставлені вами «мережі флірту».

Смішіть своїх чоловіків. Змушуйте їх посміхатися

І, нарешті, освоїмо чоловічу техніку «Розсміши її — і вона твоя!» Пора перетворити її в керівництво і для жінок. Чим більше ви будете сміятися і говорити про веселе, тим більше позитивних асоціацій будете викликати у нього.

Це означає, що не обов'язково з перших побачень бути «надто чесними». Не обов'язково вивалювати на хлопця всі розповіді про свої біди, переживання і страхи. Потерпіть хоч трохи.

Цей прийом завжди спрацьовує блискуче. Річ у тому, що як тільки ми дізнаємося, що «об'єкт», який сподобався починає віддалятися — намагаємося ще більше отримати його. Це особливість психіки людини, і вона властива як чоловікам, так і жінкам.

Так що, як бачите, певні «чоловічі прийоми», які всі чомусь пов'язують виключно з особливостями їх психіки, може успішно використовувати будь-яка жінка. Крім жартів, ці методи дійсно працюють і в жіночому виконанні. Удачі і любові!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *