Кілька способів, які дозволять припинити боятися самотності

Один з найбільших страхів будь-якої людини — залишитися на самоті. Навіть після опрацювання з психологом тривога може залишитися з нами надовго. Як тоді допомогти собі самостійно? Ми дамо вам кілька порад, які покликані допомогти знизити рівень самотності, що не дозволяє нормально існувати, інформує Ukr.Media.

Ви вже є цінною особистістю

Про те, що кожен з нас є важливим незалежно від наявності партнера поруч, пам'ятають не усі. Люди просто звикають до моделі жертовної поведінки, коли партнер лише вимагає певної відповідності, при цьому особисто ніяк не прагне зробити другу половинку щасливішою. Після розставання з такою людиною настає глибоке розчарування і період, коли внутрішня критика просто не дає спокійно жити — вам здається, що причина самотності лише у вас, через що цінність вашої особистості значно знижується. Саме про критику ми й поговоримо далі.

Менше критики на свою адресу

Постійна внутрішня критика може призвести до справжнісінького неврозу і такої заниженої самооцінки, що без фахівця з таким станом просто неможливо буде впоратися. Невпевненість і тривога ніколи не можуть допомогти залучити правильну людину у ваше життя. Не давайте негативним думкам перемогти вашу свідомість.

Подумайте, що у вас є зараз

Коли страх через самотність поглинає усі думки, ми забуваємо про те, що навколо нас є життя, адже саме на нього має бути спрямований наш фокус уваги. Жаліти себе і змушувати інших вам співчувати — не найкраща ідея, людям може просто набриднути грати роль жилетки. Напевно у вас є багато того, що ви сприймаєте як належне — родина, друзі, відмінні колеги. Спробуйте сконцентруватися на цих позитивних моментах, поки перебуваєте у пошуках другої половинки.

Не заздріть

Мабуть, найбільшим тригером страху самотності стають відносини друзів і близьких родичів. Здається, що у вас такого щастя точно не буде, а почуття заздрості може руйнувати не гірше за самокритику. По-перше, намагайтеся не переносити чужий досвід на своє життя, можливо, вам не підійде модель відносин, яка є у ваших знайомих, а по-друге, ви не можете знати, чи дійсно щасливі ваші близькі у парі, оскільки про негативні моменти зазвичай намагаються не говорити.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *