Ознаки того що час розлучатися: як зрозуміти, що ваш шлюб уже минуле, а не майбутнє | 100 ІДЕЙ

Ознаки того що час розлучатися: як зрозуміти, що ваш шлюб уже минуле, а не майбутнє

Не всі шлюби щасливі, і часом розлучення це єдиний вихід. Однак як зрозуміти, що стосунки вже давно закінчилися і настав час рухатися далі? Ділимося п'ятьма ознаками, які кричать, що настав час йти в загс, але зі зворотною метою, інформує Ukr.Media.

Багато людей залишаються у шлюбі, навіть якщо стосунки вже давно перестали приносити радість та щастя. Це може бути пов'язано з різними факторами, наприклад, з громадським тиском, страхом змін або фінансовими проблемами. Однак у деяких випадках настав час задуматися про розлучення, інакше все буде тільки гірше.

Ви разом лише заради дітей

Це один із найпоширеніших факторів, за якими люди, що охолонули один до одного, нічого не змінюють, незважаючи на нещасливі стосунки. Вони вважають, що розлучення негативно впливатиме на дітей, тому вирішують жити разом, доки діти не виростуть. Але це не завжди добрий варіант. Якщо ви та партнер вже не щасливі разом, то діти це обов'язково відчують. Таке рішення батьків може сильніше позначитися на їх психіці, ніж від розлучення.

Ви байдужі один до одного

Якщо ви і партнер вже давно не відчуваєте взаємної прихильності, майже не спілкуєтеся, не проводите час разом, — це явна ознака, що стосунки вже давно себе зжили. Якщо ви не можете згадати останній раз, коли були разом наодинці, говорили про щось важливе, а не лаялися, або просто насолоджувалися компанією половинки, то, можливо, настав час задуматися про розлучення.

Коли у відносинах виникло насильство

Насильство у відносинах — це неприйнятно і ніколи не повинно бути виправданим. Здавалося б, нічого нового, але часто жінки, та й чоловіки теж, не можуть навіть зрозуміти, що вони перебувають у аб'юзивних та токсичних зв'язках. "Ось-ось ще трохи — і я зможу змінити партнера", — думає багато людей. Ні, це так не працює. Якщо ви страждаєте від будь-якого виду насильства — фізичного чи емоційного, потрібно терміново звернутися за допомогою. Ніхто не заслуговує жити у страху.

У шлюбі немає поваги

Повага до партнера — це одна з головних цеглинок, з яких будуються здорові стосунки. Якщо ви і поки що друга половинка ставитеся один до одного вже посередньо, це може призвести до серйозних проблем. Так ви ніколи не можете покластися на партнера. А якщо не можете розраховувати на підтримку найближчої та коханої людини, то навіщо взагалі такі стосунки потрібні?

Вам страшно починати все наново

Розлучення може здаватися страшним і дуже різким кроком, особливо якщо ви були одружені протягом тривалого часу. З'являються страхи, що не вдасться почати знову, що ви втратите своїх друзів, будинок, фінансову стабільність. Однак це не повинно бути перешкодою на шляху до щастя. Життя сповнене можливостей, і якщо ви по-справжньому готові почати новий розділ у своєму житті, то ніщо не повинно вас зупиняти.

Якщо ви помітили хоча б одну з цих ознак, то, можливо, настав час задуматися про розлучення. Але перш ніж приймати таке серйозне рішення, необхідно ретельно зважити всі за і проти, обміркувати всі можливі наслідки. У будь-якому випадку пам'ятайте, що ви заслуговуєте бути щасливою людиною. І якщо ваш шлюб вже не приносить радість і задоволення, то настав час рухатися далі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *