Що робити мамі, якщо дитина почала її дратувати: корисні поради | 100 ІДЕЙ

Що робити мамі, якщо дитина почала її дратувати: корисні поради

Жіноча нервова система — тонкий механізм, який схильний до впливу подразнюючих факторів значно більше, ніж чоловічий. З появою малюка життя молодої мами кардинально змінюється, а навантаження на психіку збільшується у кілька разів. Найбільш неприємним станом може виявитися прояв агресії до малюка. Тоді як саме "перезавантажитися" і уникнути негативних думок? Ми спробували розібратися, інформує Ukr.Media.

Дозвольте пожаліти себе

Часто трапляється таке, що на друзів, рідних і колег у нас завжди знаходиться час: ми готові дати пораду або, у крайньому разі, просто посидіти і вислухати. Однак коли справа стосується нас самих, бажання поспівчувати самому собі кудись зникає. Якщо ви розумієте, що дитячий плач викликає роздратування і злість, не лайте себе, а постарайтеся прийняти той факт, що деякі речі у вашому новому статусі вам не подобаються. У першу чергу, зрозумійте, що дитячі істерики рано чи пізно закінчаться, тому злитися на малюка абсолютно безглуздо.

Знаходьте час на себе

Звичайно, життя родини після народження малюка починає обертатися навколо новонародженого, і все ж таки обом батькам важливо знаходити час на себе і свою другу половинку. Справи самі себе не вирішать, та й зачинятися у чотирьох стінах точно не варто, особливо якщо ви плануєте незабаром вийти на роботу з декрету. Коли ви розумієте, що ще трохи і ви зірветеся, не чекайте цього моменту — зателефонуйте рідним чи подрузі і попросіть підмінити вас хоча б на кілька годин. Самі вирушайте відпочити на свіже повітря або займіться шопінгом. Навчіться виходити з негативного режиму.

Досконалості не досягти

Кожна мама хоче бути найкращою для своєї дитини. Але при цьому прагнення до ідеалу забирає необхідні на відновлення сили, у результаті ви швидше виснажуєте свою нервову систему, а дитина відчуває вашу напругу і теж починає дратуватися, висловлюючи невдоволення плачем. Часто подібну ситуацію можна спостерігати у громадських місцях, коли мами тягнуть своїх верескливих дітей торгівельним центром, кричачи у відповідь: "Припини мене ганьбити!" Так, дитина і роль матері не завжди збігаються з тією картинкою, яку ви собі намалювали ще до появи малюка.

Знайдіть джерело енергії

Втрачаючи енергію, ми стаємо дратівливими. Але ж необхідно заповнювати втрачені сили, де ж отримати заряд? У вас, напевно, були захоплення до вагітності? Або ж ви з чоловіком вибиралися на заходи декілька разів на місяць? Чому б не продовжити займатися тим, що приносить вам позитивні емоції. Звичайно, з появою дитини часу буде не настільки багато, проте завжди можна знайти можливість провести час так, як ви цього хочете. Отримуючи допомогу і підтримку близьких людей, ви ніколи не станете мамою, яка буде зганяти негатив на найріднішій людині — власній дитині.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *