Скільки часу насправді потрібно чоловікові, щоб закохатися | 100 ІДЕЙ

Скільки часу насправді потрібно чоловікові, щоб закохатися

Британськими вченими був проведений цікавий експеримент. Вони дізналися, скільки часу представникам сильної статі необхідно для того, щоб оцінити дівчину і навіть її полюбити. Результати виявилися дуже цікавими, інформує Ukr.Media.

Недарма кажуть, що перше враження про співрозмовника ми формуємо всього за кілька секунд. Дослідники вирішили перевірити цю закономірність, взявши до уваги процес знайомства. Їм хотілося з'ясувати, чи правда те, що чоловік буде дивитися на вподобану жінку набагато довше, ніж на менш привабливу.

В результаті вони з'ясували і те, як швидко закохуються чоловіки, і такі ж параметри для жіночої статі.

Як проходив експеримент

Дослідження було вирішено провести серед молодих людей. Брало участь рівно 115 студентів жіночої та чоловічої статі.

Спочатку їх зустрічі фіксувалися прихованою камерою. Потім з представниками сильної статі психолог проводив бесіду. Його завданням було з'ясувати те, чи сподобалася молодому чоловіку дівчина, з якою він спілкувався, чи ні.

Потім відповіді молодого чоловіка зіставлялися з відеозаписом — тим, скільки конкретно часу чоловік дивився на дівчину.

Що вдалося з'ясувати

Дослідники дійшли висновку, що представники сильної статі для пошуку обраниці воліють використовувати зоровий контакт зі співрозмовницею. Жінки навпаки переживають про те, щоб уникнути незручних ситуацій при спілкуванні і небажаної уваги.

Зрештою виявилося, що чоловікові вистачає всього 8,2 секунд для того, щоб полюбити незнайомку. Якщо ж дівчина відверто не подобалася молодому чоловіку, він затримував на ній свій погляд максимум на 4,5 секунди.

Крім того, вчені з'ясували, що дівчатам для оцінки потенційного обранця потрібно значно більше часу — приблизно 45 секунд. Свій погляд і увагу на представниках сильної статі вони затримували незалежно від того, подобався їм чоловік чи ні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *