Вірні ознаки що ваш партнер — психопат | 100 ІДЕЙ

Вірні ознаки що ваш партнер — психопат

Помічаєте, що іноді ваш партнер поводиться дивно або занадто агресивно? Простежте, а чи немає в його поведінці рис, кричущих, що він, ймовірно, справжній психопат, інформує Ukr.Media.

Більшість помилково вважає, що психопати — ті самі маніяки, злочинці і вбивці, про яких знімають передачі. Насправді психопатом може виявитися ваш улюблений бариста в кав'ярні або докучливий колега. Або навіть партнер, що ще гірше. Так, такі люди в більшості своїй можуть прожити звичайне життя, а можуть і піти на злочин. Між нормальною людиною і психопатом є суттєва різниця — у других немає совісті.

Кого називають психопатами? Людей, які страждають антисоціальним розладом особистості. Якщо говорити зрозумілою мовою, психопати — це ті, хто не підкоряється загальноприйнятим нормам моралі, у них відсутня емпатія: вони не вміють співпереживати. Так як же зрозуміти, що ви спите в одному ліжку з монстром? Розповідаємо про вірні ознак того, що ваш партнер — психопат.

Агресивно реагує на будь-яку критику

Для психопатів немає нічого жахливішого, ніж коли хтось ставить під сумнів його здібності або нехтує ним.

Часто таких людей легко розкусити щодо критики в їх бік. Там, де звичайна людина погодиться або пожартує, психопат увійде в стан люті. Для нього немає нічого жахливішого, ніж коли хтось ставить під сумнів його здібності або нехтує ним.

Часто зображує жертву

Не маючи емпатії, але прекрасно розуміючи, як вона працює, психопати часто тиснуть на жалість. Вони грають нещасну жертву, труять байки про складні життєві ситуації в надії, що їх приголублять. Що і відбувається в більшості випадків.

Оточує вас зізнаннями у коханні і компліментами

Якщо з партнером ви не сваритеся і вважаєте його для себе ідеальною парою, це тривожний дзвіночок.

Психопат не поскупиться на величезну кількість красивих жестів в вашу сторону, якщо вирішив домогтися. Виявити такого небезпечного для себе партнера можна ще на перших порах. Якщо ви з залицяльником не сваритеся, він постійно обсипає вас компліментами, готовий в будь-який час дня і ночі приділяти вам увагу, немов фанатик, — перед вами психопат. До слова, ви вважаєте такого супутника ідеальною парою.

Часто обманює, ви ловите його на брехні

Чи помічали ви за своїм партнером, що той постійно прикрашає події, в бідах і невдачах звинувачує всіх навколо, а відмовки знайдуться на будь-який випадок життя? А якщо зловити його на брехні і обмані, він не збентежиться і не покається. Нормальні люди так себе не ведуть, висока ймовірність, що такий хлопець виявиться психопатом.

У нього більше ніж одна кохана

Психопатам подобається "грати" одночасно з декількома жертвами, через що часто виникають любовні трикутники.

Такі люди, не обмежені ніякими моральними принципами, часто заводять собі кілька партнерів одночасно. Психопатам подобається "грати" з декількома жертвами, через що і виникають любовні трикутники.

Намагається виводити вас на негативні емоції, наприклад ревнощі, злість

Вся увага психопата буде тільки на вас. Вивчивши ваші слабкості, в момент своєї нудьги або, може, на зло і з помсти, партнер-психопат почне спеціально виводити вас на негативні емоції. Стане поводитися так, що ви засумніваєтеся, що для нього хоч трохи дороги і хоч щось значите.

Не визнає своєї провини

Тут така ж ситуація, як з обманом і частою брехнею. Психопат завжди вважає себе ідеальним, тому ніякої провини за собою визнавати не стане. Навіщо? Він щиро впевнений, що ніколи не помиляється.

Дивиться і спілкується з вами зверху

Психопат-партнер докладе всіх зусиль, щоб зайвий раз покрасуватися перед вами.

Гордовите звернення прийде відразу ж, як тільки психопат зрозуміє, що ви закохалися і не зможете легко пережити розставання. Тому така людина докладе всіх зусиль, щоб зайвий раз покрасуватися перед вами. Нагадати, що ви в їх парі — та сама "слабка ланка", а він, звичайно ж, домінуючий лідер.

Що б ви не робили, ви недостатньо хороші

Психопату подобається принижувати, контролювати і знецінювати інших. Тому він ніколи не упустить можливості нагадати вам про неідеальність. Ще психопати дуже люблять маніпулювати фразами по типу: "крім мене, ти більше нікому не потрібна" і "ніхто більше не буде тебе терпіти, а я терплю".

Підриває вашу самооцінку і віру в себе

Улюблена фішка всіх психопатів: вони спочатку закохують вас в себе, обсипають компліментами, дарують весь світ і постійно говорять, що немає нікого для них бажаніше і прекрасніше. Але вже зовсім скоро, розуміючи, що ви прив'язалися, руйнують вашу ідеальність в своїх очах. Починають вказувати на недоліки та інше. Але ви ж пам'ятаєте той яскравий початок, тому вірите, що пристрасть згасла саме через якусь вашу помилку. Хоча все зовсім не так.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *