У який день тижня сімейні пари сваряться найчастіше | 100 ІДЕЙ

У який день тижня сімейні пари сваряться найчастіше

Усі пари сваряться, але як часто вони це роблять? Нове дослідження показує, що в середньому партнери сваряться 312 разів на рік — тобто майже щодня. Найпопулярніший час для суперечок — з 18:00 до 20:00 у четвер. Щоправда, чому цей день тижня став лідером, учені так і не пояснили. Зароджується ж конфлікт найчастіше у ванній кімнаті або на кухні, інформує Ukr.Media.

Дослідники також визначили топ найбільш дратівливих дрібниць, через які виникають сварки. Зазвичай провокує сварку якась конкретна "погана" звичка одного з партнерів: щетина в раковині, мокрі рушники на підлозі, крихти в ліжку чи розкидані шкарпетки.

Як показало опитування, 20% хоча б раз думали про те, щоб розлучитися через побутову несумісність. Попри те, що найчастіше погані звички дратують жінок, саме чоловіки всерйоз замислюються, щоб припинити стосунки через побут: вони не терплять, коли критикують їхню хатню роботу. У цьому контексті цікаво, що вісім із десяти людей прибирають за партнером замість того, щоб його пиляти за неорганізованість, — усе, щоб зберегти стосунки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *