З якого боку від чоловіка має спати жінка? — це дуже впливає на емоційний стан пари | 100 ІДЕЙ

З якого боку від чоловіка має спати жінка? — це дуже впливає на емоційний стан пари

Всім добре відомо, що наш мозок складається з двох половин — правої та лівої півкулі. Хто не знає, розповім, права півкуля у відповіді за творче мислення, інтуїцію, емоції, ліва півкуля у відповіді за логічне мислення, оперування цифрами, математичними розрахунками та іншими обчислювальними схемами. Права півкуля відповідає за ЛІВИЙ бік тіла людини, а ліва півкуля, навпаки, за ПРАВИЙ. Тобто хрест на хрест, інформує Ukr.Media.

Таким чином жінка з розвиненою жіночою натурою, володарка розвиненої правої півкулі, а чоловік, відповідно, логік, має розвинену ліву півкулю мозку.

Таким чином, фізіологічно, психологічно та емоційно, щоб підживлювати один одного потрібною енергією в парі і перебувати в гармонійних відносинах, жінка повинна розташовуватися ліворуч від чоловіка — гуляти, сідати за стіл, у кафе, і в спати у шлюбному ложі вона так само повинна з лівої сторони від чоловіка.

Якщо бути уважними і дотримуватися цієї системи, то ви гармонійно підживлюватимете один одного в парі, тому що чоловік сильніший інтелектуально, але слабший психологічно, а жінка навпаки.

Якщо заглибитися в історію можна знайти відомості про те, що колиску з дитиною, жінка завжди ставила по ліву руку. Так само жінці в дорозі потрібно було йти ліворуч від чоловіка, а ліворуч від неї йшли їхні діти. У правій руці чоловік тримав зброю, щоб захищати сім'ю у разі нападу.

У стародавні часи було прийнято, щоб дружина завжди знаходилася у серця чоловіка, тобто з його лівої руки. Під час одруження наречену ставили ліворуч, а нареченого праворуч, ці ж традиції дійшли і до наших часів, зараз під час церемонії вінчання дружина має стояти ліворуч від чоловіка. Бо в храмі зліва розташований образ Діви Марії, а праворуч Ісуса Христа. Тільки в РАЦСах довгий час помилковим був факт зворотної розстановки нареченого і нареченої, коли зліва ставили майбутнього чоловіка, і виняток покладався тільки для військовослужбовців, щоб правою рукою вони могли відкозиряти.

Зверніть увагу, з якого боку звикли перебувати поруч із чоловіком ви. Якщо чоловік знаходиться по ліву руку від вас, то ви підсвідомо сприйматимете його, як дитину, а він вас як свій захист і не зможе вирішувати складні завдання і брати відповідальність у парі.

Якщо чоловік знаходиться праворуч, то ви почуватиметеся захищеною, а він себе повноправним, відповідальним господарем та захисником сім'ї.

Якщо в парі жінка прагне домінувати і завжди займає місце праворуч, то енергетичний та психологічний зв'язок у їхньому союзі порушується — це призводить до конфліктів та спотворення правильної орієнтації місць у парі. Чоловік перетворюється на рохлю, мямлю та підкаблучника, жінка на домінантного господаря з яскраво вираженими чоловічими якостями характеру.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *