10 кращих кімнатних рослин з непристойно великим листям
Кімнатні рослини відмінно урізноманітнюють і прикрашають інтер'єр будь-якого помешкання, особливо ефектно, звичайно, виглядають рослини з великим листям. Ось кілька варіантів рослин, які буквально вдихнуть життя в вашу мінімалістичну або навпаки надто переповнену деталями обстановку, додавши в неї трохи природи і свіжих фарб, інформує Ukr.Media.
Спатифіллум
Ці чудові бразильські рослини з красивим листям можуть вирости до вражаючих у висоту розмірів. Він не вимагає особливого догляду, лише невеликого поливу в міру підсихання ґрунту і дози добрив час від часу. У спатифіллума є також цікава особливість: протягом дня його листя рухаються слідом за світлом, ніби молячись йому, і це добре помітно.
Алоказія
Африканські рослини не так-то просто вирощувати у звичайній квартирі, адже вони вважають за краще високу вологість і тепло. Однак це однозначно того варто, тільки погляньте на виразні листя алоказії з її чіткими прожилками і пурпуровою нижньою стороною. Ця красуня не любить прямих сонячних променів, а ґрунт в її горщику повинен постійно залишатися вологим. Також майте на увазі, що ця рослина токсична для домашніх тварин.
Монстера
У цих кучерявих вічнозелених рослин великі "різьблені" листя з отворами, за рахунок яких вони виглядають досить цікаво. Монстера не любить прямих сонячних променів, але все ж потребує освітлення, так само як і в хорошому дренажі.
Колоказія
У випадку з цією рослиною назва говорить сама за себе, адже перекладається воно як «слоняче вухо». Це одна з найпростіших у вирощуванні кімнатних рослин з великим листям, вона практично не вимагає уваги: тримайте колоказію подалі від прямих сонячних променів і регулярно поливайте. Єдине, про що необхідно пам'ятати — колоказія небезпечна для домашніх тварин.
Ховея Форстера
Пальма — це завжди немов шматочок раю у вашому домі, до того ж у випадку з ховеєю форстера, безпечний для домашніх тварин. У догляді ця рослина вкрай проста, а поливати її потрібно всього 2-3 рази на місяць.
Хамеропс
Хамеропс багатьом нагадає віяло з зазубреними краями — будьте обережні, бо вони насправді досить гострі! Їм не потрібно багато світла, не потрібні високі температури, лише помірний полив.
Калатея
Калатея — відмінний вибір для не дуже великих приміщень, адже висота цієї рослини невелика. Листя ж рослини по-справжньому чудові — великі, з біло-зеленими прожилками і пурпуровою нижньою стороною, що визирає з-під низу. Калатея любить вологість і помірне світло, тому її можна розташувати у ванній кімнаті.
Фікус
Не варто забувати і про класику — фікус, це добре відома і при цьому дуже ефектна рослина з красивим великим листом. До того ж фікус — одна з найпростіших у догляді рослин: дайте йому трохи світла і води і скоро у вашій кімнаті з'явиться величезна пишна рослина, адже росте фікус дуже швидко. Однак не забувайте, що фікус токсичний для тварин.
Диффенбахія
Ще одна рослина, до якого варто придивитися — диффенбахія, вона виживе, навіть якщо ви надовго забудете про хх існування. Єдиний мінус — вона токсична не тільки для тварин, але і для людей.
Сансевієрія
Сансевієрія — відмінний вибір для приміщень з недостатнім освітленням, ви можете практично поставити її в шафу, і вона все одно буде прекрасно себе почувати. До того ж сансевієрію потрібно поливати всього один або два рази на місяць, а вертикальне листя робить її ідеальним вибором для кімнати з невеликим вільним простором.
Джерело: ukr.media