Усього 30 хвилин і все чисто: лайфхаки готельних покоївок

Ідеальна чистота — візитна картка будь-якого хорошого готелю, а швидкість, із якою покоївки її досягають, викликає захоплення і багато питань. Ви ніколи не замислювалися, як їм вдається за півгодини привести до ладу навіть величезний люкс? Уся справа в суворій послідовності роботи: віртуозний алгоритм дозволяє не витрачати ні хвилини на роздуми та не обділяти увагою жоден сантиметр простору, інформує Ukr.Media.

Трохи вправності — і прибирання буде займати не більше часу, ніж обід.

Почніть із брудної роботи

Спочатку покоївки позбавляються від сміття в номері: прибирають обгортки та пляшки зі стільниць, викидають порожні флакони з ванної кімнати та виносять сміття. У власній квартирі на цьому етапі зробіть порядок з одягом, що висів на спинці стільця, підніміть із підлоги речі, які можуть заважати пилососити, розкладіть на місця книги та папери. На кухні зберіть брудний посуд і включіть посудомийку — вона закінчить цикл до того моменту, коли ви з почуттям виконаного обов'язку будете розставляти речі на місця.

Використовуйте побутову хімію

Наступний крок — нанести побутову хімію у ванній і на кухні. Залийте раковини, унітаз миючими засобами, розрахованими на замочування: за 10-15 хвилин очікування можна зробити безліч інших домашніх справ. До речі, йоржик покоївки залишають в унітазі — так можна продезінфікувати і його.

Поміняйте постільну білизну

Геть несвіжі наволочки, подушки та простирадла! Щоб не збирати брудну білизну, її можна одразу відправити в машинку. Залишилася трудомістка частина роботи: постелити новий комплект, як покоївка, не залишивши жодної складки. Заощадити час допомагають натяжні простирадла — щоправда, їх не так легко прасувати, тому вибір залишається за вами. Лайфхаки з мережі, як швидко заправити ковдру, зазвичай не виправдовують себе: як показує практика, найпростіше зробити це по‑старому — заправити два кути та потягнути підковдру вниз.

П'ять хвилин на пил

Оскільки стільниці тепер вільні, витерти пил ви встигнете за 5 хвилин. Робота з пилососом теж не повинна тривати довше — хіба що доведеться нахилятися за шкарпетками-рецидивістами, які сховалися під диваном. До речі, масштабне прибирання проводять від найвіддаленішої кімнати до передпокою, рухатися потрібно від вікна до вхідних дверей — так ви точно нічого не пропустите.

Вологе прибирання

Ваш головний помічник під час вологого прибирання — хороша швабра зі свіжою насадкою. Плоска щітка легко пролізе під диван і ліжко, широка — дозволить очистити підлогу по всій квартирі кількома елегантними рухами. Коли закінчите з підлогою, відчиніть вікна для провітрювання, потім повертайся у ванну та на кухню: пора змити хімію, яка вже встигла подіяти і водночас протерти дзеркала.

Прискіплива перевірка

Насправді, відчуття ідеальної чистоти, як у готелі, створюють деталі. У арсеналі покоївки є старі зубні щітки та ватні палички: вони дістаються до важкодоступних місць. Займатися цим кожен раз, звичайно, не варто, але якщо ваше сьогоднішнє прибирання носить горде ім'я генерального, доведеться витратити ще 10 хвилин на детальну чистку.

Розставте все по місцях

Здається, усе зроблено? Огляньте кожну кімнату за годинниковою стрілкою, а потім — від підлоги до стелі. Цей прийом дозволяє помітити дрібні огріхи та відразу їх усунути. Коли нарешті досягнули чистоти, розставте речі по місцях, які збирали на час прибирання, підіть у душ і почастуйте себе келихом вина з десертом — ви заслужили свій відпочинок.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *