Звички заможних людей, які відрізняють їх від бідних
Психологи вважають, що заможні особи зазвичай ведуть зовсім інший стиль життя, що не залежить від величини їх банківського рахунку, на відміну від людей з середніми і низькими доходами, повідомляє Ukr.Media.
Ми підготували перелік з 4 найбільш поширених звичок багатих людей, згідно з думкою письменника і фінансиста Томаса Корлі.
Правило п'яти годин
Завдяки спостереженням за поведінкою успішних осіб, журналіст Майкл Сіммонс одного разу сформулював "правило 5 годин". Сіммонс встановив, що такі відомі мільйонери, як Білл Гейтс та Марк Цукерберг, читають і вивчають щось не менше 1 години на день.
Опитування Корлі підтверджує це правило: 88% багатіїв зазначили, що витрачають на читання щонайменше 30 хвилин на день, тоді як серед решти населення цим займаються лише 2% осіб.
Планування дня
Згідно з результатами опитування, 81% заможних осіб складають список завдань і дотримуються його (в групі з середнім доходом таких лише 9%).
Більш того, заможні люди встають рано і намагаються максимально продуктивно використовувати весь свій вільний час. Спорт, навчання новим навичкам, хобі, вирішення особистих питань — все що завгодно, лише не деградація і не прокрастинація.
Чек-ап здоров'я
Дорогі комплексні перевірки здоров’я не всім доступні! Але здоровий спосіб життя, збалансоване харчування та помірні фізичні навантаження — це просто вибір людини.
76% опитаних бізнесменів заявили, що займаються спортом 4 рази на тиждень і намагаються не їсти на ходу. Серед звичайного населення таким похвалилися лише 23%.
Волонтерство
Так, у людей з низьким доходом немає можливості витрачати великі (а іноді й невеликі) суми на благодійність, але стати волонтером або, наприклад, донором крові не є складною справою.
70% мільярдерів відповіли, що їхні діти займаються волонтерством і присвячують цьому близько 10 годин на тиждень. У людей із середнім доходом цей показник склав лише 3%.
Психологи вважають, що значна частина рішень (близько 40%) приймається нами підсвідомо, "на автопілоті". Саме тому формування правильних звичок є важливим завданням для тих, хто прагне до успіху.
Щоб звичка "закріпилася", в середньому потрібно всього 21 день! Використовуйте цю інформацію, щоб поліпшити своє життя.
Джерело: ukr.media