Домой Идеи по дому Чим торгують на електронних торгах

Чим торгують на електронних торгах

34
0
Чим торгують на електронних торгах

Система державних закупівель передбачає законодавчий супровід кожної масштабної купівлі або продажу за участю бюджетних коштів, щоб запобігти використанню шахрайських або корупційних схем, тому суворо визначає, чим торгують на електронних торгах. Система ProZorro діє стосовно будь-яких товарів та послуг, які можуть знадобитися державним компаніям та комерційним організаціям. Наприклад, тут можна купити овочі та фрукти, знайти виконавця для ремонту муніципального об’єкту або навіть закупити газ чи вугілля для комунального підприємства. Якщо вас цікавить торгівля деревиною, все необхідне по цій темі ви знайдете тут https://www.ueex.com.ua/exchange-quotations/electric-power/indexes/ .

Які товари та послуги можуть стати об’єктом торгівлі

Торгівля в системі дозволена практично будь-якими товарами та послугами, які можуть мати значення для промислової, господарської та побутової діяльності людини, а також її здоров’я та життєдіяльності. Серед найбільш популярних продуктів, що беруть участь у державних закупівлях, такі:

  • оргтехніка, технічне обладнання для офісів та підприємств, розхідники для оргтехніки, інструменти та матеріали;
  • промислове обладнання – верстати, інструменти тощо;
  • продукти харчування – від свіжих овочів, фруктів, м’яса, риби, молока до продуктів, приготованих їх цієї сировини (консерви, молочна продукція, рибні та м’ясні напівфабрикати та готові до вживання продукти, яєчний порошок, сухофрукти, випічка тощо) ;
  • будівельні матеріали та суміші, оздоблювальні матеріали;
  • побутове обладнання, сантехніка, кухонне, опалювальне та допоміжне обладнання, що використовується як у домашніх умовах, так і на підприємствах та великих промислових об’єктах державного значення;
  • лікарські препарати та медичні вироби (перев’язувальні матеріали, шприци, системи для крапельниць тощо).

Що стосується послуг, найчастіше у тендерах фігурують такі послуги як ремонт, будівництво, проектування та розробка моделей. Наприклад, державна організація може виставити тендер на ремонт міської пам’ятки архітектури, культурного об’єкта, а також відновлення аварійного житлового будинку, мосту, будівництво каналізаційного колектора, проектування міських очисних споруд, будівництво енергетичної станції, а також станції подачі води тощо. Все, що стосується благоустрою села, міста, області та держави та може бути виконано за рахунок державних коштів, може виноситися на електронні торги системи ProZorro.

Чим не можна торгувати на електронних торгах

Існує й перелік тих товарів та послуг, які не можна виставляти на електронні торги, так само як і купувати на цих торгах. Здебільшого це стосується тих товарів, які несуть загрозу для суспільства та окремих людей та використовуються не в мирних цілях – зброя, особливо небезпечні речовини (які можуть використовуватися для масової поразки), а також послуги, що передбачають виконання протизаконних дій, у тому числі й сприяння терористичним операціям.

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here