Чому у досвідчених господарок під ліжком завжди стоїть пачка соди | 100 ІДЕЙ

Чому у досвідчених господарок під ліжком завжди стоїть пачка соди

Звичайна сода може допомогти прибрати надмірну вологість у квартирі, якщо використовувати її правильно. Хоча сода широко використовується в кулінарії, насправді це універсальний продукт, який може допомогти у розв'язанні багатьох побутових проблем, включно з надлишковою вологістю в будинку, інформує Ukr.Media.

Підвищена вологість в оселі може призвести до серйозних проблем, таких як утворення на стінах цвілі та в інших вологих місцях, що може вплинути на здоров'я мешканців. Для боротьби з цією проблемою можна використовувати різні засоби, зокрема звичайну соду.

Сода добре вбирає вологу в приміщенні. Для зменшення рівня вологості можна насипати соду в різні ємності і в різних місцях кімнат їх розставити, де присутня підвищена вологість. Крім того, можна поставити ємність із содою в спальні під ліжком, щоб захистити поверхні від утворення цвілі.

Якщо цвіль уже з'явилася, соду можна використовувати для її усунення. Для цього потрібно розвести в склянці води 1 столову ложку соди. Потім змочити губку в розчині і протерти місця, де є цвіль. Розчин потрібно залишити на поверхні, щоб не допустити чергової появи цвілі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *