Як за допомогою звичайного відбілювача ефективно очистити унітаз

Плями в чаші вашого унітаза викликані однією з двох причин: жорсткою водою або водою, яка деякий час простояла без діла. На щастя, є невеликий миючий засіб під назвою відбілювач, і він призначений не тільки для боротьби з плямами, інформує Ukr.Media.

При правильному використанні відбілювач є ідеальним засобом для підтримання вашого будинку без мікробів. Ми розповімо, як же з його допомогою помити ваш унітаз.

Не використовуйте забагато відбілювача

Хоча може здатися спокусливим вилити цілу пляшку розчину відбілювача в унітаз, насправді так робити не можна. Існує така річ, як забагато, і коли справа стосується відбілювання, це дійсно важливо. Все, що вам потрібно, це ⅓ чашки відбілювача і йоржик для унітаза.

Спочатку потрібно спустити воду в туалет. Це робиться для того, щоб в туалеті не залишилося аміаку (він же сеча), тому що аміак і відбілювач погано поєднуються. Після того, як ваш туалет знову наповниться водою, відміряйте ⅓ склянки відбілювача і додайте його в туалет, використовуючи щітку для чищення, щоб очистити якомога більше. Залиште на 6 хвилин для видалення дійсно стійких плям. Знову опустіть воду, щоб змити відбілювач. Це все!

Маючи справу з агресивними хімічними речовинами, такими як відбілювач, завжди будьте обережні. Експерти стверджують, що ви повинні носити принаймні одяг з довгими рукавами, гумові рукавички та маску для обличчя. Якщо у вас є захисні окуляри, одягніть їх. Відбілювач є подразником, і якщо ваша шкіра піддається його впливу або пари вдихаються, ви можете завдати собі серйозних тілесних ушкоджень.

Відбілювач не завжди є ідеальним варіантом

Унітази, зазвичай, виготовляються з кераміки та/або порцеляни, що робить їх повністю водонепроникними. Це означає, що він повністю несприйнятливий до корозійних властивостей відбілювача. При цьому є кілька конкретних типів порцеляни, для яких не слід використовувати відбілювач. Звичайний відбілювач підходить для очищення білого фарфору, але вам слід утриматися від чищення як кольорового, так і старовинного фарфору (віком від 20 до 100 років) хлорним відбілювачем, оскільки це може пошкодити обробку.

Якщо на вашому унітазі є плями іржі, тримайтеся подалі від відбілювача, оскільки хлорид натрію у вашому відбілювачі може (і буде) прискорити будь-яке окислення, яке вже відбувається.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *