Речі, якими не можна користуватися відразу після покупки | 100 ІДЕЙ

Речі, якими не можна користуватися відразу після покупки

Купуєте сукню, надягаєте її відразу ж в магазині і йдете гуляти? Чи купуєте обробну дошку і, просто промивши її проточною водою, починаєте користуватися? Не треба так робити! Деякі речі не можна використовувати відразу після покупки, інформує Ukr.Media.

Речі, які не можна використовувати відразу після покупки

Взуття

Перед тим як носити взуття, його потрібно обробити антисептиком зсередини. Підчепити грибок від людини, яка міряла її, можна дуже просто. Не ігноруйте цей крок.

Якщо ви не вірите, що можете захворіти, все одно не йдіть на вулицю у взутті відразу після покупки. Щоб пара довго служила, обробіть її спочатку кремом або спреєм. Потім дайте запаху вивітритися.

Одяг

Обов'язково одяг перед тим як носити, треба добре випрати. Небезпека криється не тільки в тому, що його хтось міряв до вас. Деякі фарби для тканин можуть бути дуже агресивні.

Ще більшу небезпеку, ніж барвники, несуть хімічні речовини, які зберігають форму одягу і не дають йому м'ятися. Формальдегідна смола – газоподібна безбарвна речовина, яка може викликати подразнення шкіри і алергічні реакції.

Холодильник

Відразу після доставки холодильник включати не можна. Майстри по установці і ремонту техніки стверджують, що наслідки можуть бути плачевними, якщо не послухатися. З ладу може вийти компресор. Зачекайте від 4 до 16 годин, точний час уточніть, а потім підключайте. Це потрібно, щоб всі рідини рівномірно розподілилися по системі.

Обробна дошка

Якщо ви придбали дерев'яну дошку, не поспішайте нею користуватися. Обов'язково промийте і продезінфікуйте содою. Потім змастіть її теплим рослинним маслом, дайте йому вбратися, а потім приберіть паперовим рушником надлишки. Це захистить дошку від зношування і бактерій.

Каструля

Придбали нову каструлю, вимили засобом для миття посуду, і все? Спочатку її потрібно почистити содою, потім прокип'ятити в ній воду, а потім злити її. Тепер можна готувати.

Чайник

Перед тим як закип'ятити воду для чаю в новому чайнику, всипте в нього лимонну кислоту (50 г на 1 л води). Дайте рідині охолонути, злийте, промийте і тільки потім користуйтеся.

Зубна щітка

Після покупки зубну щітку потрібно продезінфікувати. Це відомо всім. Але от як правильно це зробити? Деякі занурюють її на одну хвилину в окріп або миють у содовому розчині. Так робили в радянські часи, коли щітки з натуральної щетини не продавалися в індивідуальних упаковках. Так робити з сучасними зубними щітками з штучних матеріалів не можна – це може завдати шкоди волоскам, на них швидше з'являться мікротріщини, де почнуть розмножуватися бактерії. Тому просто промийте щітку теплою водою з милом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *