Вітряні електростанції визнали небезпечними для екології

До такого висновку прийшли вчені Гарвардського університету, причому вони не брали до уваги попередні побоювання незалежних дослідників про численні вітряки, які знищують птахів і псують зовнішній вигляд планети, інформує Ukr.Media.

Все це дрібниці, пише один із співавторів цього дослідження з Гарварду Чи Міллер, порівняно з тим, що вітрогенератори порушують природне охолодження Землі (високі вітряки, побудовані у величезних кількостях на морських берегах, приміром, уповільнюють і навіть перенаправляють потоки вологого повітря, порушуючи тим самим усталені, можливо, тисячоліттями швидкості перенесення морської вологи вздовж паралелей і меридіанів), тим самим сприяючи глобальному потеплінню на планеті, з яким нібито борються прихильники відновлюваної енергії. На самому ділі виходить все навпаки, більше того, ще невідомо, до яких природних наслідків, а значить і катаклізмів, може привести подібне втручання людини в природний хід речей.

Висновки гарвардських вчених одразу зазнали критики з боку багатьох вчених світу. Але ось що цікаво, до цієї дискусії одразу ж підключилися і конспірологи, які згадали, що сильні світу цього, підсадивши людство на нафтову і газову голку, до цих пір не виявляли ніякої стурбованості щодо розвитку «зеленої енергетики», будь то вітрогенерація або сонячна «ейфорія», зате моментально знищували будь-які винаходи, небезпечні для їх могутності, наприклад, винаходи Тесли. Невже вітрогенерація вже досягла такого рівня, що стала загрожувати нафтовим і газовим магнатам?..

З іншого боку, ми вже писали, що дослідник з Якутії Анатолій Чомчоєв вважає, що вітряки і сонячні панелі – це все пустощі, розвага для багатих або, швидше за все, відволікання уваги громадськості від реальної проблеми в енергетиці. Він запропонував свій варіант альтернативної енергії – отримувати її за допомогою портативного атомного генератора. І таких винахідників, як Чомчоєв, які знаходять дешеві і практично вічні джерела енергії, причому не шкодячи довкіллю, чимало. Але… подібних Кулібіних у кращому випадку висміюють, в гіршому – прибирають (або просто змушують замовкнути).

Тому цілком можливо, вважають прихильники світової змови, що критика з боку ортодоксальних висновків гарвардських дослідників – це лише спроба перешкодити людству відкрити правду на сучасну «зелену енергетику», яка, у кращому випадку, неефективна (майже марна), в гіршому, як і довели співробітники Гарвардського університету, – несе колосальну шкоду нашій планеті…

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *