Ґрунтовки TRIORA: на всі випадки ремонту | 100 ІДЕЙ

Ґрунтовки TRIORA: на всі випадки ремонту

Секрет успішного фарбування – ретельна підготовка поверхні. І один з обов’язкових етапів в цій підготовці – ґрунтування.

Ґрунтовка допомагає:

  • Знепилити стіни, приховати дрібні пори.
  • Зміцнити крихкі поверхні.
  • Зменшити здатність стін до поглинання і подальшу витрату фарб.
  • Поліпшити адгезію матеріалів що наносяться.
  • В асортименті TRIORA представлений ряд ґрунтовок з різними складовими речовинами і концентрацією. Концентрація впливає на щільність кінцевої плівки на поверхні, а також адгезію наступних матеріалів. Найчастіше ґрунт високої концентрації наноситься в 1 шар, а ось ґрунтовки низької концентрації вимагають до декількох шарів нанесення.

    Ступінь проґрунтованості можна перевірити, провівши по стіні рукою. Якщо не залишилося слідів, як від крейди, значить, покриття добре поґрунтоване. Важливо також і не перестаратися з ґрунтовкою. Переґрунтована стіна стає слизькою і просто не втримає наступні матеріали.

    Якими бувають ґрунтовки?

    Ґрунтовки TRIORA поділяються за сферами застосування та своєю функціональністю:

  • Універсальна грунтовка – це матеріал з невисокою концентрацією діючої речовини. Підійде, щоб знепилити стіни з невисокою здатністю до поглинання, і створити базове покриття.
  • Ґрунтовка глибокого проникнення. Проникає в мінеральні плити до 5 мм углиб. Міцно зв’язує дрібні частки, що осипаються, запобігає крихкості стін. Оптимальна для старих стін, які мають неміцний верхній шар.
  • Гідроізоляційна ґрунтовка. Матеріал з високою концентрацією, блокує проникненню вологи в стіну. Вона ідеальна для вуличних робіт, використання в сирих приміщеннях.
  • Ґрунт-концентрат 1 до 5. Може використовуватися як в готовому варіанті високої концентрації для старих стін, що кришаться, так і розбавляється водою в міру необхідності, щоб зробити базовий ґрунт. Застосовується для будь-яких поверхонь.
  • Біозахисний засіб. Це антісептічний матеріал, який при необхідності використовується першим в списку робіт. Біозахист наносять, як і ґрунт – на суху і очищену стіну. Засіб не створює плівку, а тільки дезінфікує стіни. Після висихання біозахисту стіну необхідно додатково проґрунтувати.
  • Як вибирати ґрунтовку?

    Дивлячись на потреби. Наприклад, якщо це просто етап підготовки стін до ремонту, досить буде універсальної ґрунтовки. Якщо плануєте ремонт у ванній кімнаті або кухні, тоді краще вибрати гідроізоляційну ґрунтовку TRIORA. Будуть різноманітні роботи? Допоможе ґрунт-концентрат 1 до 5 – його можна розбавити так, як вимагає кожне покриття.

    Асортимент ґрунтовок TRIORA включає в себе матеріали для найбільш затребуваних і поширених робіт. Використовуйте ґрунтовку, щоб створити міцне базове покриття на стінах і стелях. З досвіду знаємо: чим якісніше підготовлена поверхня, тим краще фінішне покриття.

    Источник: profidom.com.ua

    No votes yet.
    Please wait...
    Поділіться своєю знахідкою

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *