Група «Śnieżka» упроваджує візуальну корпоративну ідентифікацію

Група «Śnieżka» – одна з лідерів на ринку декоративних фарб у Польщі, Угорщині, Україні і Білорусі – упроваджує візуальну ідентифікацію для компаній, що входять до її складу. Усі корпоративні марки, що належать Групі «Śnieżka», відтепер мають індивідуальні логотипи,  які візуально пов’язані з новоствореним знаком головної марки – Śnieżka  Group.

У результаті багаторічного інтенсивного розвитку Групи «Śnieżka» шляхом органічного зростання й долучення до її складу нових компаній, в тому числі за межами Польщі, вперше в її історії виникла потреба створити спільну корпоративну ідентичність усіх підприємств Групи. Такий крок спрямований на уніфікацію брендингові комунікації, підвищення впізнаваності на ринках і продемонструвати масштаб міжнародної діяльності.

У корпоративній ідентифікації, підготовленій «Śnieżka TREDE OF COLOURS» спільно з агенцією «4/4 Brand Design», знак Групи «Śnieżka» відходить від безпосереднього зв’язку з продуктовим логотипом, який до теперішнього часу був і корпоративним. У типографії нового значка збережені елементи, що асоціюються з присутнім на ринку продуктовим брендом Śnieżka, зокрема, у дизайні залишився базовим темно-синій колір. Одночасно логотип підсилено завдяки написанню усіх назв великими літерами, що суттєво додає значимості корпоративному бренду.

Одноколірний корпоративний знак Групи став основою для створення логотипів її компаній. Головна суть графічного дизайну полягає у тому, що на темно-синій прямокутник нанесено квадрат в індивідуальному кольорі для кожної з компаній. Таке дизайнерське рішення підкреслює приналежність компаній до Групи «Śnieżka» та значення, яке з цього випливає, зокрема, ефект синергії. Форма квадрата є фундаментом і віссю для усієї системи ідентифікації і важливим елементом, що визначає її стилістику.

Колористика логотипів, використана для кожної з компаній Групи, має додаткове значення. Для знаку материнської фірми АТ «Śnieżka» застосовано головний корпоративний синій відтінок. Найбільш виразний – пурпуровий колір – призначений для компанії «Śnieżka TREDE OF COLOURS», що виконує роль центру компетенцій у сфері маркетингу і продаж. Для лого угорського підприємства «POLI-FARBE» вибрано блакитний колір, що пов’язаний з його продуктовим знаком. У логотипі RAFIL збережено сірий колір, що асоціюється з продуктовим брендом АТ «Радомська фабрика фарб і лаків».

У зображеннях логотипів української компанії «СНЄЖКА-УКРАЇНА» і білоруської «BEL-POL» використані відповідно жовтий і зелений кольори, в яких закодовані символи цінностей Групи, що акцентують на інноваційності і стратегічному підході до бізнесу.

І хоч для ідентифікації кожної компанії Групи використано окремий, індивідуальний колір, однак темно-синій колір Групи поєднує їх і підкреслює, що усі підприємства є об’єднані в єдину структуру.

Окрім нових логотипів, візуальна корпоративна ідентифікація Групи «Śnieżka» передбачає упровадження змін щодо формату фірмових документів, візиток й інших елементів, що характерні для корпоративної комунікації.

Довідка: В усіх компаніях, що входять до Групи «Śnieżka», зайнято приблизно 1400 працівників, а виробничі підприємства, розташовані у чотирьох країнах (Польщі, Угорщині, Україні й Білорусі), виготовляють близько 190 мільйонів кг різних видів будівельної хімії щороку. Наприкінці 2020 року Група активно працювала на 15 зовнішніх ринках.

ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Источник: profidom.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *