Коли остаточно завершиться націоналізація "Межигір'я | 100 ІДЕЙ

Коли остаточно завершиться націоналізація “Межигір’я

Націоналізація “Межигір’я”, колишньої резиденції експрезидента Віктора Януковича, остаточно завершиться у травні.

9691_zastavka2.jpg (56.84 Kb)

Парк вперше почне скеровувати прибутки у державний бюджет. Про це повідомило Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів.

У 2023 році Верховна Рада схвалила закон, який повернув “Межигір’я” у державну власність і створив новий об’єкт природно-заповідного фонду.

Це рішення запустило процес перетворення колишньої резиденції у державний парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення. Він надається найбільш визначним і цінним обʼєктам паркового будівництва.

Для того щоб новостворений об’єкт запрацював, Кабмін нещодавно схвалив рішення стосовно передання парку усіх заарештованих активів.

Також зроблено крок з передання до парку земельних ділянок з управління Кабміну і рухомого майна від Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами. Це картини, автомобілі, меблі, техніка, обладнання.

“Це нарешті відкрило можливості для 100% повернення Межигір’я у державну власність”, – заявило міністерство.

Після офіційного відкриття парку увесь прибуток від роботи “Межигір’я” надходитиме до державного бюджету.

“Завдяки рішенню уряду Межигір’я набуває статусу не лише унікального обʼєкта, а й стає одним з інструментів підтримки економіки України та об’єктом із сотнею нових робочих місць. Місцем, яке завдяки відвідувачам наповнюватиме державну скарбницю та працюватиме задля перемоги України над ворогом”, – сказали у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів.

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *