Домой Новости стройки Оновлюємо фарбоване покриття дерев’яної тумбочки

Оновлюємо фарбоване покриття дерев’яної тумбочки

353
0

Хіба можна уявити хоч один інтер’єр помешкання без дерев’яної тумбочки? Саме сюди ми ховаємо стільки важливих і потрібних у повсякденному житті дрібниць: книги, косметику, канцелярське приладдя та багато іншого.

Проте ніщо не вічне і ось улюблена тумбочка просто кричить про допомогу: її покриття почало відшаровуватися, по ньому пішли тріщини, а сама тумбочка втратила привабливий вигляд. Та не варто впадати у відчай – на допомогу прийде ŚNIEŻKA SUPERMAL АКРИЛОВА ЕМАЛЬ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ і яким би не був ваш запит – зберегти автентичний вигляд тумбочки чи надати їй нового шарму, – вона справиться з ним на відмінно.

Ця емаль має низку беззаперечних переваг. По-перше, вона є водорозчинною, тобто майже не пахне. По-друге, фарба стійка до впливу атмосферних факторів, легко наноситься та швидко сохне. Вона характеризується відмінною адгезією до основи та покривною здатністю. Розхід фарби – до 12 м²/л при одношаровому нанесенні залежно від виду основи та способу нанесення. Покриття також має підвищену стійкість та не жовтіє з плином часу.

І, ще дуже важливо, що ŚNIEŻKA SUPERMAL АКРИЛОВА ЕМАЛЬ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ є екологічною. Це підтверджує сертифікат й відповідно виріб внесений до Реєстру екологічно сертифікованої продукції України, а упаковку емалі марковано знаком «Зелений журавлик». Відтак емаль можна застосовувати для фарбування іграшок та елементів ігрових майданчиків, тож дерев’яну тумбочку, навіть якщо вона стоятиме у вашій спальні, фарбувати можна цілком спокійно.

Отже, починаємо операцію «Реставрація». Перед початком відновлювальних робіт з тумбочки знімаємо ручки та шухляди. Оскільки поверхня, призначена для фарбування, має бути сухою, чистою, очищеною від пилу і знежиреною, озброюємося губкою і теплою мильною водою, за допомогою яких усуваємо бруд та пил, та даємо тумбочці висохнути. Засмолені або жирні місця промиваємо очищеним бензином.

Оцінюємо стан старого покриття дерев’яної тумбочки. Якщо воно хороше і міцно тримається, то достатньо відшліфувати поверхню дрібнозернистим шліфувальним папером вздовж волокон деревини і очистити її від пилу. Якщо ж старе покриття погано прилягає до основи та втратило гарний вигляд, доведеться його усунути. Для цього скористаємося шпателем та шліфувальним папером, зернистість якого підбираємо так, щоб завдати мінімальної шкоди дерев’яній поверхні тумбочки. Практика показує, що зернистості від 60 до 100 буде цілком достатньо.

Якщо на поверхні тумбочки є тріщини чи нерівності, перед нанесенням нового покриття їх доведеться зашпаклювати. Зашпакльовану поверхню шліфуємо папером зернистістю 220 і знепилюємо.

Ще раз оглядаємо поверхню тумбочки критичним оком, перевіряючи, чи поверхня чиста, суха і немає пилу. Якщо все гаразд, приступаємо до підготовки емалі до нанесення.
Перед застосуванням АКРИЛОВУ ЕМАЛЬ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ ŚNIEŻKA SUPERMAL ретельно перемішуємо.

Емаль доступна у 20 готових до використання кольорах, які утворюють шовковисте або сатинове глянцеве покриття, тож вибрати, у який колір пофарбувати тумбочку і якого саме ефекту покриття ви хочете досягти буде нескладно.

Рівномірно наносимо АКРИЛОВУ ЕМАЛЬ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ ŚNIEŻKA SUPERMAL пласким пензлем з м’якою щетиною за температури основи й навколишнього середовища вище від +10°C i за відносної вологості повітря нижче від 80%, оскільки  низька температура і висока вологість повітря подовжують час висихання. Оброблену поверхню залишаємо для висихання на 4 години. Для досягнення бажаного декоративного ефекту та найкращих експлуатаційних характеристик покриття потрібно нанести 1–2 шари фарби, а якщо необхідно отримати насичений колір, то знадобиться 3 шари емалі. Стільки ж шарів доведеться нанести, якщо ви надумаєте пофарбувати свою дерев’яну тумбочку в білий колір.

Кожен наступний шар акрилової емалі наносимо аналогічно до першого і даємо висохнути приблизно 4 години. Після нанесення останнього шару залишаємо тумбочку на 24 години для повного затвердіння покриття.

Тепер можна повертати на місце шухляди та монтувати старі ручки або замінити їх на нові залежно від вашого бажання та стану фурнітури. І оновлена тумбочка знову милуватиме око.

 

 ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Источник: profidom.com.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here