Домой Новости стройки Перефарбувати інтенсивний колір стін – це просто

Перефарбувати інтенсивний колір стін – це просто

180
0

Часто буває, що навіть дуже якісна та красива фарба на стінах з плином часу починає руйнуватися або змінювати колір, що дуже прикро, а буває, що колір або вже «проївся», або не дуже пасує, скажімо, до нових, нещодавно придбаних меблів чи штор. І тоді виникає непереборне бажання його змінити, надати стінам свіжих барв та обійтися при цьому меншими зусиллями, не вдаючись до повномасштабного ремонту.

А знаєте, вихід є – просто перефарбувати стіни. І насправді цей процес не лише простий і не дорогий, але й досить швидкий. Окрім того, роботи з перефарбування можна виконати самостійно, не вдаючись до послуг майстрів-малярів.

Якісно й надійно перефарбувати стіни з інтенсивного кольору на світліший без ґрунтувальної фарби навряд чи вийде. Тому для цієї роботи рекомендуємо обрати ҐРУНТУВАЛЬНУ ФАРБУ ТМ ŚNIEŻKA, яка не лише полегшує процес фарбування поверхневою фарбою, а й забезпечує чудовий кінцевий результат.

До того ж ҐРУНТУВАЛЬНА ФАРБА покращує покривну здатність декоративного зовнішнього шару фарби, зменшуючи її витрати (зазвичай після ґрунтування достатньо лише одного шару фарби) та створює покриття рівномірної фактури. Усі ці якісні характеристики ŚNIEŻKA ґрунтувальної фарби досягнуто завдяки пігментам і наповнювачам на основі латексної смоли.

Перед тим, як розпочати нанесення ґрунтувальної фарби, необхідно ретельно підготувати основу стін, очистивши їх від бруду, плям за допомогою вологого миття, та лущень старої фарби (за їхньої наявності) за допомогою шпателя. Усі ці місця, а також тріщини чи інші незначні дефекти акуратно шпаклюємо тонким шаром фінішної шпаклівки, після висихання якого поверхню зачищаємо наждачним папером. Та безпосередньо перед нанесенням ґрунтувальної фарби стіни очищаємо від пилу щіточкою та пилососом і ґрунтуємо поверхню ACRYL-PUTZ® GU40 ПОЛІМЕРНА ГРУНТОВКА УНІВЕРСАЛЬНА.

Для фарбування нам знадобляться такі інструменти: валик з коротким ворсом, пензель (50 мм) для кутів та важкодоступних місць, малярська ванночка. З допоміжних матеріалів – подовжувач для валика, малярська стрічка і драбина.

Латексну ґрунтувальну емульсію білого базового або тоновану пігментним концентратом Colorex (до 10% від об’єму фарби) наносимо валиком. Розпочинаємо з будь-якого краю стіни, фарбуючи пензлем місця біля плінтуса й карниза, а також кути. Зануривши валик у налиту у ванночку ґрунтувальну фарбу, обкатуємо його по ребристій поверхні, аби стекла зайва фарба. W-подібними та рухами вгору/вниз від стелі до плінтуса рівномірно та послідовно розподіляємо засіб по кожній окремі ділянці стіни, аби уникнути неґрунтованих ділянок. Намагаємося не тиснути на валик, аби запобігти його повертанню в кінці кожного руху і уникнути розбризкуванню ґрунтувальної фарби.

Ретельно розмішану ґрунтувальну фарбу наносимо товстим шаром, в результаті чого нівелюється різниця у кольорі та фактурі поверхні. Відтак після ґрунтувальної фарби можна нанести фінішний шар обраного відтінку, зокрема й світлого. Для цього цілком достатньо одного шару ґрунтувальної емульсії. Фарбувальні роботи рекомендуємо здійснювати за температури вище ніж +10°C у вентильованому приміщенні, що сприяє швидкому висиханню виробу.

Варто додати, що ҐРУНТУВАЛЬНА ФАРБА ТМ ŚNIEŻKA забезпечує «дихання» стін, а також має екологічні переваги, що відповідають міжнародним стандартам згідно із ISO 14024 і внесена до реєстру екологічно сертифікованої продукції України, про що свідчить «Зелений журавлик» на упакуванні виробу.

Отже, в результаті фарбування Ґрунтувальною фарбою ТМ ŚNIEŻKA ми отримали стіни, добре підготовлені до перефарбування з інтенсивного на світлий відтінок.

 

 ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Источник: profidom.com.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here