6 видів тренувань, які приносять користь не тільки вашій фігурі, але впливають на ваш розум та настрій | 100 ІДЕЙ

6 видів тренувань, які приносять користь не тільки вашій фігурі, але впливають на ваш розум та настрій

Якщо ви все ще роздумуєте, чи варто почати займатися спортом, ось ще один аргумент за: фізичні вправи приносять користь не тільки вашій фігурі, але і допомагають зберегти гостроту розуму і поліпшити емоційний фон, інформує Ukr.Media.

Прискорення кровотоку, зниження рівня кортизолу, виділення ендорфінів і підвищення впевненості в собі може вирішити багато проблем, пов'язаних з психічним здоров'ям. А певні види тренувань особливо ефективні для мозку і психіки.

Бокс

Так, наприклад, бокс — відмінний засіб, щоб впоратися з гнівом і випустити пар. Даний вид тренувань сприяє виробленню ендорфінів — гормонів гарного настрою, які здатні запобігти спалаху гніву.

Крім того, останні дослідження показують, що биття боксерської груші і спаринги мають психологічний ефект «визволення» — таким чином ви усуваєте свої розчарування, не дозволяючи їм накопичуватися.

Також терапевтичний ефект від боксу пов'язаний з тим, що змушує нас зосередитися на послідовності дій, що дозволяє вивільнити розслабити розум і тіло.

Тренування з вагою

Тренування з вагою відмінно підвищують лібідо, а заодно значно підвищує самооцінку і впевненість у собі, що також позитивно позначається на сексуальне життя. Крім того, такі тренування збільшують приплив крові до внутрішніх органів, в тому числі і статевої системи, допомагаючи «розбудити їх».

З часом підняття важких предметів може підвищити ваш природний рівень тестостерону, що може підвищити ваш потяг, також це поліпшить ваше загальне самопочуття і фізичну форму, а ви станете більш енергійними.

Біг

Біг допоможе впоратися з підвищеною тривожністю. Дослідження Каліфорнійського університету показують, що завдяки своїй ритмічній природі біг може очистити розум і змусить вас почувати себе відпочилими. У той час як ті, хто відчуває занепокоєння, як правило, страждають від короткого переривчастого дихання, а біг підтюпцем може поліпшити це, збільшивши здатність людини отримувати більше кисню і використовувати його більш ефективно. Якщо ви новачок в бігу, почніть з швидкої ходьби.

Прогулянки

Прогулянки допоможуть полегшити симптоми депресії. Вітамін D виробляється від природного сонячного світла і свіжого повітря, що допоможе підняти настрій. Тому або ходіть пішки, або катайтеся на велосипеді. А щоб підвищити продуктивність праці варто робити ранкову зарядку. Щоденна активність підсилює приплив крові до мозку і покращує когнітивні здібності. А щоб підтримувати необхідний рівень енергії, гуляйте в обідню перерву.

Кардіотренування

Кардіотренування після робочого дня значно поліпшать якість вашого сну. Достатньо всього 10 хвилин вправ. Річ у тім, що кардіо підвищує частоту серцевих скорочень і дарує заряд бадьорості — тільки враховуйте, що заняття не варто робити перед сном.

Йога та розтяжка

Займатися ввечері краще йогою і розтяжкою — ці тренування допоможуть знизити рівень кортизолу, знизять рівень стресу і приведуть нерви в порядок. Поєднання певних асан або поз з контрольованим диханням призводить до розслаблення, зниження кров'яного тиску і частоти серцевих скорочень. А заняття «гарячою йогою» особливо ефективно, через те, що тепло допомагає зняти м'язову напругу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *