6 вправ, які допоможуть позбутися боків
Одні з найбільш проблемних місць жіночої фігури — це боки і живіт. Навіть якщо ви регулярно ходите в спортзал і працюєте над своїм тілом, ці зони худнуть в останню чергу. Є ціла серія спеціальних вправ для боків і живота, які зроблять вашу фігуру стрункою, а талію — осиною, інформує Ukr.Media.
Віджимання
Давно знайома вправа, але не найулюбленіша. Але саме вона допоможе привести до ладу м'язи рук, спини і грудей. Починати краще з декількох підходів, щоб не перенапружити з незвички м'язи. Не варто гнатися за кількістю, краще зробити менше, але правильно, так буде ефективніше.
Не робіть одну з найпоширеніших помилок при віджиманні, пов'язану з розподілом навантаження на долоні. Навантаження має припадати не просто на зап'ястя, а рівномірно розподілятися по всій поверхні долоні. Це дуже важливо для тих, хто багато працює за комп'ютером, адже при постійному перевантаженні зап'ясть може з'явитися дискомфорт. Поступово збільшуй кількість віджимань. За один підхід потрібно виконувати близько 20-30 разів.
Поза лука
Наступна вправа — це поза лука. У йозі воно називається Дханурасана (на санскриті слово «дхану» означає «бойовий лук»). Щоб відчути ефект від цієї вправи, досить буквально пари занять, і це дуже мотивує.
Ляжте на живіт, зігніть коліна п'ятами догори, заведіть руки за спину і захопіть ними щиколотки з зовнішньої сторони. Потім вдихніть, і з видихом обережно прогинайтеся, піднімаючи груди і таз над підлогою. Залишайтеся в такій позі від 20 секунд до 1 хвилини. Потім відпустіть щиколотки, дуже повільно і обережно опустіть корпус і розслабтеся. Ця вправа не тільки допомагає схуднути, воно ще і покращує поставу, покращує гнучкість хребта і усуває дискомфорт в області шиї, спини та попереку.
Нахили в сторону
Ще одна вправа, знайоме ще зі шкільної лави. Спортсмени роблять нахили з гантелями або гирями, а ми будемо робити їх без навантаження. Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей, і робіть короткі нахили спочатку в одну сторону, потім в іншу, намагаючись не згинати коліна. За один підхід треба зробити близько 15 нахилів в кожну сторону, але почати можна з меншої кількості. Пам'ятайте — менше, але якісно!
Нахили вперед
Теж проста і ефективна вправа. Механізм виконання схожий на попередню вправу, але потрібно нахилятися не в сторони, а вперед. Виконуйте нахили вперед обережно, без різких рухів і перенапруги. За одне тренування треба зробити близько 25 нахилів вперед.
Підйоми ніг у положенні лежачи на боці
Ця вправа добре прибирає зайві сантиметри зі стегон. Робити її можна і вдома, і в тренажерному залі. Лягаєте, наприклад, на правий бік, згинаєте праву руку в лікті і впираєтеся передпліччям в підлогу, а лівою долонею — в підлогу поруч з тілом. Права нога випрямлена, ліву піднімаєте вгору, затримуєте на пару секунд і потім опускаєте. Треба зробити 15-20 разів. Не потрібно піднімати ліву ногу занадто високо — кут підйому повинен бути не більше 45 градусів. І не згинайте її в коліні, це теж помилка. Потім повторіть на іншу ногу.
Скакалка
Звичайна скакалка — це відмінний аксесуар для схуднення, який за своєю ефективністю не поступається дорогим тренажерам. Необов'язково купувати дорогий абонемент у фітнес-клуб, щоб схуднути. Скакалку використовують у своїх тренуваннях професійні спортсмени. Під час занять задіяні проблемні зони — ноги, сідниці і стегна. Почати краще з 10-15 хвилин занять зі скакалкою в день, і поступово довести тривалість таких тренувань до 30 хвилин в день. У перший час можна займатися через день, щоб організм, незвичний до навантажень, міг відпочити.
Джерело: ukr.media