Бьюті-словничок: 20 термінів краси, які потрібно знати

Щоб ці питання більше не виникали, спеціально для вас ми склали б'юті-словник з 20 найбільш поширених термінів краси.

Всі слова з нашого списку б'юті-термінів ви знаєте? Перевірте себе!

ВВ-крем

ВВ-крем (blemish balm – бальзам від недоліків) – це універсальний засіб, який виконує відразу декілька функцій. В першу чергу, він приховує недосконалості шкіри і навіть дрібні зморшки, але водночас і зволожує, а також захищає від сонця. Цікаво, що спочатку засоби, що нагадують BB-креми, використовувалися виключно як лікувальні суміші для людей, які перенесли пластичні операції. Текстура ВВ-крему більш щільна, ніж у CC, але пігменту у ньому трохи менше, ніж, наприклад, в тональному кремі, інформує UkrMedia.

СС-крем

​СС-креми – це особливий вид тональних засобів, який містить мінімум пігменту. Сама абревіатура CC означає colour correction, тобто «корекція кольору». СС-крем здатний впоратися відразу з двома завданнями: відмінно зволожити шкіру і замаскувати дрібні недоліки, нерівності, почервоніння.

Бафф

Бафф – це спеціальна м'яка пилка для полірування нігтів, яка використовується зазвичай при завершенні манікюру, щоб надати пластині блиск і прибрати нерівності.

Гель-бустер

Гель-бустер – це засіб переважно для тонкого волосся, який забезпечує об'єм. На відміну від лаку бустер не склеює волосся, допомагає зачісці залишатися «рухомою», але в той же час не володіє сильною фіксацією. Бустер наносять на чисте, злегка вологе волосся, він також підходить для створення прикореневого об'єму.

Гліттер

Гліттер (він же шимер) – якщо говорити просто і по-українськи – це блискітки. Не плутайте гліттер з хайлайтером – він не може висвітлити окремі ділянки, а просто надає обличчю блиск, не завжди природний.

Дуофібра

Дуофібра – це універсальна кисть для макіяжу. Складається наполовину з натурального ворсу, наполовину з синтетичного, за рахунок цього не вбирає в себе забагато тонального засобу, красиво і рівно розтушовує рум'яна, хайлайтер, наносить пудру тонким шаром тощо. Словом, дуже зручний інструмент!

Кайал

Кайалом називають не тільки слизову частину очей на нижній повіці, але ще й спеціальний м'який олівець, яким її підводять. Олівець-кайал може бути будь-якого кольору – чорним, білим, коричневим, сірим… Від звичайного олівця його відрізняє м'якість і антисептичні засоби у складі.

Керлер

Керлером називають спеціальні щипці для завивки вій, які використовуються перед тим, як нанести туш.

Контуринг

Контуринг (він же контурний макіяж) – це вид мейкапу, коли за допомогою консилерів, тональних засобів і хайлайтеру моделюються риси обличчя. Ніс можна зробити тоншим, вилиці гострішими, підборіддя меншим… Контуринг – улюблений прийом Кім Кардашьян та інших зірок.

Консилер

Консилер (він же коректор) – це тональний засіб, що містить максимальну кількість фарбувального пігменту. Завдяки своїй щільній текстурі він може приховати прищики, синці під очима, почервоніння. Словом, консилер справляється з тим, що звичайним кремам не під силу. Зазвичай він продається у вигляді стіку або в невеликих тубах.

Метеорити

Метеорити – це рум'яна або пудра у вигляді кульок, найпопулярніші і культові випускає бренд Guerlain. Метеорити зазвичай не дають вираженого відтінку, надаючи шкірі лише легкого сяйва.

Мультимаска

Мультимаски – це новий тренд косметології, коли на різні ділянки шкіри наносяться різні засоби. Наприклад, для Т-зони, де шкіра частіше жирна, використовується подсушуюча маска, а для щік – поживна.

Патчі

Патчі – це маски для обличчя або просто наклейки під очі від набряків, які приклеюються до шкіри.

Плампер

Плампер – засіб для збільшення об'єму губ, який виглядає як звичайний блиск, але має у своєму складі інгредієнти-подразники, що викликають припухлість (наприклад, червоний перець або імбир). Після нанесення засіб викликає легке поколювання або печіння, з'являється незначна припухлість губ.

Праймер

База під макіяж (вона ж праймер) потрібна для того, щоб захистити шкіру і допомогти косметиці триматися довше. Основа вирівнює шкіру, навіть допомагає приховати розширені пори, підтримує стійкість макіяжу на кілька годин. Праймер найчастіше буває у вигляді крему або гелю.

Ремувер

Ремувером називають будь-який засіб для зняття макіяжу – це всі пінки, гелі, молочко, двофазні лосьйони тощо, які очищають шкіру від косметики. Ремувер може бути як для обличчя, так і тільки для очей.

Серум

Серум, або косметична сироватка – це препарат з великою концентрацією біологічно активних речовин. На відміну від звичайного крему серум діє більш активно. Консистенція серума – рідка, і саме тому тональні продукти подібної текстури теж називають сироватками. Серуми зустрічаються для найрізніших цілей – проти зморшок, для живлення шкіри, волосся, вій тощо.

Стробінг

Стробінг – особливий вид макіяжу, коли за допомогою хайлайтеру виділяються окремі зони на обличчі (лоб, перенісся, підборіддя, вилиці). Тим самим досягається ефект юної, сяючою шкіри.

Хайлайтер

Хайлайтер буває розсипчастий або кремовий. Це засіб для створення сяйва і висвітлення окремих ділянок шкіри. На відміну від гліттера, хайлайтер не містить блискітки, а має рівну, майже перламутрову поверхню після нанесення. Найчастіше хайлайтери бувають світлими або з рожевим відтінком.

Файбер

Файбер використовується для укладання короткого або середньої довжини волосся. По консистенції він схожий на пасту. Головне завдання файбера – зробити зачіску більш структурною, виділити окремі пасма і забезпечити пружну фіксацію.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *