Бурштинова кислота: чому це кращий засіб в гонці за ідеальною шкірою

Бурштинова кислота вже багато років застосовується в медицині і косметології і входить до складу засобів по догляду за шкірою. Однак по-справжньому широку популярність цей натуральний компонент з унікальним впливом на шкіру знайшов тільки недавно. Розповідаємо про чарівні властивості бурштинової кислоти і про те, чому ми радимо її шукати в складі б'юті-продуктів, інформує Ukr.Media.

Що таке бурштинова кислота

Бурштинова кислота — органічна сполука, що входить до складу бурштину, цукрової тростини і яблучного оцту, а також міститься в тканинах живих організмів. Зовні ця речовина, що грає важливу роль в метаболізмі, оновленні клітин і тканин і інших біологічних процесах, являє собою безбарвні кристали.

У чому користь бурштинової кислоти для шкіри

Бурштинова кислота — універсальний і багатофункціональний засіб з цілим рядом переваг як для здоров'я в цілому, так і для шкіри. Вона глибоко очищає пори від відмерлих клітин, освітлює пігментні плями, сприяє загоєнню рубців і бореться з ознаками старіння. Речовина схожа з добре знайомою нам саліциловою кислотою, проте на відміну від неї не сприяє сильному відлущуванню шкіри і також має антиоксидантні, антибактеріальні та антимікробні властивості. Це робить її більш сприятливою для чутливої шкіри. Завдяки протимікробним і протизапальним властивостям, вона ще й прекрасно лікує видимі симптоми навіть найважчих форм акне. Нарешті, бурштинова кислота ще й відмінно зволожує шкіру, при цьому балансуючи вироблення шкірного сала, що робить її ідеальним засобом як для сухої, так і для жирної шкіри.

Антиоксидантні властивості бурштинової кислоти і її здатність регенерувати шкіру і загоювати рубці — лише деякі з причин, чому це ефективний засіб проти ознак старіння шкіри. Як показали дослідження, бурштинова кислота перешкоджає розпаду колагену в шкірі — фактично це те, як працює будь-який антивіковий засіб. А прискорюючи метаболічні процеси на клітинному рівні, це з'єднання в буквальному сенсі сприяє омолодженню шкіри і підвищує її пружність і еластичність.

Кому підходить бурштинова кислота

Бурштинова кислота не викликає сильного лущення і підходить абсолютно для всіх типів шкіри, в тому числі і для чутливої. Єдиний виняток — індивідуальна непереносимість і алергія. Щоб перевірити реакцію на засіб з бурштиновою кислотою в складі (особливо рекомендується тим, у кого чутлива шкіра), можна нанести невелику кількість продукту на зап'ястя або за вухо і залишити на 48 годин. Якщо ніяких подразнень не виникне — сміливо наносьте продукт на всю поверхню шкіри.

Як застосовувати бурштинову кислоту

На сьогодні можна знайти найрізноманітніші засоби з бурштиновою кислотою в складі — від біологічно активних добавок і таблеток до сироваток, зволожуючих кремів, пілінг-масок і ін'єкційних препаратів. У мезотерапевтичній процедурі редермалізації, наприклад, якраз використовується препарат на основі бурштинової кислоти і гіалуронової кислоти — в поєднанні одна з одною ці дві речовини не просто борються із зовнішніми ознаками передчасного старіння шкіри, але і сприяють омолодженню на клітинному і внутрішньоклітинному рівні. Крім того, бурштинову кислоту у вигляді подрібнених таблеток можна додавати в улюблені креми і сироватки, щоб тим самим подвоїти їх ефект.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *