Чому іноді стрижка “гарячими” ножицями не виправдовує очікуваний результат

Ідеально здорове волосся — мрія будь-якої дівчини. Але на шляху до її реалізації досить часто стоїть одна проблема, з якою стикаються всі красуні без винятку — це посічені і, які втратили життя, кінчики. Змінена структура волосся нерідко псує загальну картину і надає їх власниці зовсім не репрезентабельних рис. У надії кардинально змінити ситуацію і привести зачіску в належний вигляд, пані звертаються за допомогою до перукарів. А ті, своєю чергою, невпинно повторюють: для того, щоб кінчики волосся виглядали доглянутими, необхідно зустрічатися з майстром кожні 2-3 місяці. Фахівець не лише «освіжить» стрижку новомодними і головне відповідними методами, але і підбере необхідний комплекс по догляду за волоссям, що важливо, інформує Ukr.Media.

Сьогодні на піку популярності серед перукарів та клієнтів — стрижка термоножицями. За своєю специфікою хід роботи з таким інструментом практично не відрізняється від роботи з звичайними ножицями. Різниця скоріше в технічних аспектах. Щоб приступити до стрижки "гарячими" ножицями, необхідно підключити їх до мережі, вибрати необхідну температуру нагріву, при якій стан волосся не погіршиться. Після цього, майстер починає розподіляти все волосся на окремі пасма, кожне з яких скручує в джгут. Для чого це потрібно? Для того щоб побачити неозброєним оком з джгута волосинки, які випадають. Саме їх необхідно усунути. Цим і займається далі майстер за допомогою термоножиць. При цьому не потрібно турбуватися про те, що можна обпектися. Робота інструменту влаштована так, що нагрівається тільки лезо.

Термострижка — рятівне коло для всіх дівчат, хто хоче підтримувати волосся в порядку. Оскільки завдяки такому впливу ножиць на локони, дозволяє додати їм об'єму, запобігти їх випадання і ламкість, повернути їм здоровий блиск і природну структуру. Крім того, стрижка за принципом «запаювання» допоможе ослабленим локонам відновитися після фарбувань або інших впливів. Однак не всі отримують бажаний результат, скориставшись такою послугою.

І цьому є кілька пояснень:

  • Термічне запаювання кінчиків волосся любить регулярність. Що мається на увазі? Ті, хто мріє про довге волосся, повинні проходити процедуру 1-3 рази на місяць, а ті, хто просто хоче підтримувати форму стрижки — раз на місяць. Але будь-яка проблема, з якою приходить клієнт, має свої особливості. Саме майстер, розуміючи всі нюанси в конкретному випадку, повинен визначити частоту відвідувань. Однак дами часто грішать і не приходять в салон в призначений час, щоб зміцнити ефект від попереднього сеансу;
  • Відсутність кваліфікації майстра. Дійсно, причина криється і в цьому. Багато дівчат скаржаться, що термострижка не перевершила всі очікування, хоча винен у цьому може бути, як раз перукар, який вибрав неправильну температуру нагрівання або нагрішив в самому процесі. Красуні мають бути на чеку і контролювати весь процес. По-перше, варто запам'ятати, що для світловолосих жінок з тонкими пасмами, підходить низький градус тепла, а ось для темненьких з більш густою структурою — високий. По-друге, не потрібно погоджуватися на рекомендації майстра пройтися по волоссю звичайними ножицями, відразу після термообробки. Це неправильний підхід, який згубний для результату і свідчить про відсутність досвіду у майстра;
  • Хто сказав, що термострижка — це запорука успіху? Так, якоюсь мірою так і є, але лише за умови подальшої правильної доглядової терапії для волосся. В обов'язковому порядку слід користуватися живильними масками на основі пантенолу.
  • Джерело: ukr.media

    No votes yet.
    Please wait...
    Поділіться своєю любов'ю

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *