Чому не можна їсти горіхи у великій кількості

Численні поживні властивості горіхів і яскравий смак роблять їх як відмінним перекусом, так і родзинкою складної страви. Але переїдати їх не варто — безконтрольне насичення горіхами може завдати шкоди організму, інформує Ukr.Media.

У питанні споживання горіхів потрібно враховувати усі "за" і "проти". Ці плоди містять у своєму складі безліч вітамінів і мікроелементів. А ще вони багаті на жирні кислоти омега-3, рослинні стерини, білки і волокна. Як і будь-який продукт, у великій кількості горіхи можуть бути шкідливі. До того ж вони відносяться до продуктів-алергенів. Горіхи уповільнюють травний процес, тому після їх вживання більшість людей відчувають важкість у животі. Щоб не нашкодити здоров'ю, медики рекомендують не вживати понад 10 плодів на день.

Волоський горіх

Не випадково за формою волоський горіх нагадує мозок. Завдяки великій кількості поліфенолів і вітаміну Е цей плід може поліпшувати пам'ять, концентрацію уваги і зменшувати тривогу. Однак при його переїданні можлива поява висипу у ротовій порожнині і запалення мигдалин. Крім того, волоський горіх здатний викликати порушення у роботі головного мозку.

Арахіс

Арахіс, або земляні горіхи, — зовсім не горіхи, а боби. Тому в арахісі, як і у будь-яких бобових рослинах, дуже багато білка і мало вуглеводів. Плоди здатні знижувати тиск, регулювати роботу нервової системи, забезпечувати нормальне зростання і поділ клітин. Але якщо продукт вживати у великій кількості, ймовірність почервоніння шкіри та утворення сильного свербежу — дуже велика.

Мигдаль

З мигдалю виходить смачна та поживна олія. Не варто забувати, наскільки ідеально мигдальна стружка доповнює десерти та салати. На жаль, у мигдалі міститься багато оксалатів — солей, здатних посилювати патології нирок і жовчного міхура. У великій кількості цей горіх негативно впливає і на нирки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *