Чому після миття волосся має брудний вигляд
Чому помите волосся здається жирним і брудним, розповіли експерти. Причин у цього неприємного явища декілька. Щоб привести волосся у порядок і зберегти його свіжість, необхідно не лише грамотно підбирати шампуні і маски, але й дотримуватися простих правил догляду за ним, інформує Ukr.Media.
Як доглядові процедури можуть зробити волосся жирним
Експерти з догляду за волоссям відзначають, що шевелюра вимагає особливої уваги. У першу чергу, необхідно правильно підбирати не лише шампуні і бальзами, але й маски.
Зменшують сальність шкіри голови саліцилова кислота і сірка, яка є природним антиоксидантом. Якщо у складі шампунів є ці компоненти, то вони допоможуть впоратися з проблемою жирного волосся.
Крім цього, експерти рекомендують дотримуватися рекомендацій, які виробники залишають на своєму продукті. Адже інструкція із застосування або використання шампуню і бальзаму написана не без приводу. Доглядові засоби працюють по-різному. Саме через це й складаються рекомендації щодо способу їх використання.
Несвіжим волосся може виглядати і у разі, коли неправильно підібраний тип шампуню або бальзаму.
Якщо жирність шевелюри — її природна властивість, то їй можуть не підійти зволожуючі і відновлюючі шампуні. Втім, як ї засоби для догляду за сухим волоссям.
Трапляються й протилежні ситуації. Якщо для миття нормального або сухого волосся використовувати засоби для посиленого, інтенсивного догляду або відновлення, то незабаром шевелюра матиме несвіжий вигляд.
Експерти говорять, що якщо після миття волосся виглядає жирним і брудним, то краще замінити шампунь.
Як мити волосся, щоб воно не виглядало жирним і брудним
Ще один важливий аспект, що впливає на зовнішній вигляд волосся — процес його миття.
Експерти відзначають, що у складі сучасних шампунів і бальзамів є безліч різних компонентів. Якщо вони не відчуваються на волоссі, то це не означає, що хімічні сполуки зовсім не впливають на стан шевелюри.
Для того щоб уникнути негативного впливу компонентів шампуню на волосся, експерти рекомендують промивати шевелюру стільки ж, скільки за часом засіб перебував на волоссі.
Наприклад, якщо шампунь "милився" 3 хвилини, то і змивати його потрібно стільки ж. Чим менше триває промивання волосся від мильної піни, тим більше її компонентів залишається на ньому. Особливо актуальним це є для власниць густої шевелюри.
Щодо бальзамів, то їх потрібно наносити на відтиснуте вологе волосся, уникаючи потрапляння засобу на шкіру голови. Інакше з часом шевелюра може перетворитися на жирні "бурульки". І, звичайно ж, краще дотримуватися рекомендацій щодо застосування бальзаму, які вказані на етикетці.
Щодо масок для волосся "працюють" інші правила. Експерти рекомендують ретельно обирати магазинні засоби для догляду та оздоровлення волосся. Крім цього, не нехтувати інструкцією з їх використання.
Якщо під час використання маски для волосся з'явилися неприємні відчуття, відчуття печіння або свербіння, то засіб необхідно одразу ж змити, гарненько промивши шевелюру шампунем.
Наскільки часто миття голови впливає на стан волосся
Людський організм працює за своїм внутрішнім годинником. Вчені встановили, що секрет сальних залоз шкіри голови — себум, активно виробляється у нічні години.
Для того щоб волосся довше зберігало свіжість, його краще мити у першій половині дня.
Експерти рекомендують промивати волосся двічі. Під час першого використання шампуню з нього видаляється пил і бруд. Під час другого застосування доглядового засобу волосся отримує користь від його складу.
Джерело: ukr.media