Гаряче та холодне молоко: якими корисними властивостями воно володіє
Молоко є найбільш споживаним молочним продуктом у всьому світі. Цей напій дуже поживний, він багатий білком, кальцієм, цинком, вітаміном D, калієм. Ми п'ємо його з самого народження і робимо це все життя. Хтось воліє вживати його гарячим, а хтось — холодним. Але при будь-якій температурі він однаково корисний. Розберемо конкретні переваги молока для організму, інформує Ukr.Media.
Користь гарячого молока
Поліпшення якості сну
Рекомендується пити гаряче молоко перед сном, і хороший сон вам забезпечений. Молоко містить амінокислоту, яка зробить ваш нічний відпочинок ідеальним. Але ця кислота активується тільки тоді, коли молоко нагрівається.
Лікування застуди
Швидко впоратися з застудою можна, якщо вживати тепле молоко з медом. Такий напій володіє антибактеріальним ефектом, що дозволяє за більш короткий термін впоратися з хворобою.
Полегшення передменструального синдрому
Жінкам з яскраво вираженим передменструальним синдромом рекомендується пити гаряче молоко з куркумою. Калій, який присутній в молоці, допомагає при спазмах, а додавання куркуми очистить організм від токсинів.
Користь холодного молока
Допомога при виразковій хворобі шлунка
Якщо ви страждаєте виразкою шлунка і частого підвищення рівня кислотності, то холодне молоко допоможе швидко впоратися з неприємними симптомами.
Нормалізація ваги
У це важко повірити, але холодне молоко дійсно допомагає в процесі позбавлення зайвої ваги. Вміст кальцію в холодному молоці прискорює обмін речовин в організмі людини, і завдяки цьому виходить спалити більше калорій. Крім того вживання всього однієї склянки молока дозволить довше не відчувати почуття голоду, а значить допоможе уникнути непотрібних перекусів.
Поліпшення стану шкіри
У холодному молоці присутні електроліти, які не допустять зневоднення організму. Таким чином, ваше тіло буде залишатися зволоженим і шкіра блискучою. Для більшого ефекту рекомендується пити холодне молоко рано вранці.
Однак, холодне молоко краще не пити взимку, оскільки це може спровокувати застуду.
Джерело: ukr.media