Як з однієї картоплі приготувати маску для обличчя і волосся

Всіма улюблена картопля може бути не тільки смачним продуктом, але і основою рецепта краси. Використовуватися може картопляна маска для обличчя і волосся. Готувати склади нескладно. Вони виходять дешеві і дуже ефективні, до того ж, з абсолютно натуральних інгредієнтів. Ефект від процедур виходить просто приголомшливий. Хворі бляклі пасма стають гладкими і блискучими, як після ботокса. Шкіра обличчя розгладжується, йдуть набряки, вирівнюється колір, інформує Ukr.Media.

Косметичний ефект від картоплі

Картопляна маска для волосся має ефект натурального кератину. Вона здатна не тільки розгладити пошкоджені локони, але і навіть зробити рівними і гладкими кучеряві пасма. Картопля насичує волосяний стрижень вологою, живить фолікули. За рахунок цього локони стають густішими, еластичними. Зменшується випадання і ламкість волосся. Натуральні поживні компоненти, що входять до складу бульби, перешкоджають ранній появі сивини. Адже сиве волосся, навіть якщо його правильно фарбувати, доставляє жінкам чимало проблем.

Як готується картопляна маска для волосся

Для приготування складу знадобиться одна картоплина середнього розміру. Її потрібно почистити від шкірки і натерти на тертці. Отриману масу покладіть в невелику каструльку, залийте однією склянкою холодної води і поставте на вогонь. Відваріть терту картоплю протягом 15 хвилин. Трохи остудіть суміш, а потім збийте міксером.

Збиту картопляну масу процідіть через ситечко для видалення великих неподрібнених частинок. Потім, додайте одну столову ложку кукурудзяного крохмалю. Поставте знову каструльку зі складом на плиту і при постійному помішуванні доведіть до кипіння. Маса повинна загуснути до консистенції жирної сметани, але не закипіти.

Коли склад охолоне необхідно додати до нього 1 столову ложку оливкової олії і одну ложку мигдальної (можна замінити гірчичною, реп'яховою або лляною). Добре перемішайте інгредієнти. Тепер ваша картопляна маска для волосся готова до застосування. У вас вийшов повністю натуральний склад, здатний конкурувати за ефективністю з дорогими косметичними засобами.

Наносити картопляну маску для волосся можна на всю довжину від коренів до кінчиків. Витримують склад на пасмах під целофановою шапочкою і теплим махровим рушником 2 години. Після цього часу голову потрібно буде вимити шампунем. А поки склад робить свою роботу, можна приготувати з картоплі маску для обличчя.

Картопляна маска для обличчя

Рецепт на основі картоплі можна використовувати навіть для області навколо очей. Це важливо, так як ніжна шкіра старіє в цій зоні раніше за все, видаючи вік жінки. Картопляна маска для обличчя допоможе поліпшити стан шкірного покриву, прибрати мімічні зморшки, зняти набряки, прибрати синюшні кола під очима.

Для приготування картопляної маски для обличчя знадобиться одна маленька бульба картоплі. Як і в попередньому рецепті, її потрібно вимити, почистити і натерти на дрібній тертці. До однієї столової ложки тертої картоплі додайте одну чайну ложку жирної сметани і 0,5 чайної ложки оливкової олії (можна замінити будь-якою іншою олією, яка підходить під ваш тип шкіри, наприклад, кунжутною або лляною). Всі інгредієнти потрібно ретельно перемішати.

Для області навколо очей можна використовувати ватяні диски, добре змочені в цьому складі. Для обличчя суміш краще трохи згустити, додавши вівсяного, рисового або нутового борошна.

Наносити картопляну маску для обличчя можна також на шию, область декольте і використовувати для живлення шкіри рук. Для впливу склад на шкірі залишають на 15-20 хвилин. Омолоджуючий ефект стає помітним відразу ж після першого застосування. Для пролонгації дії рекомендується використовувати рецепт курсами 1-2 рази на тиждень протягом місяця.

Картопля — це овоч, які завжди є на кухні будь-якої господині. Але, як бачите, використовувати його можна не тільки для того, щоб нагодувати сім'ю, але, і щоб привести в порядок волосся, обличчя і тіло.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *