Які види мила існують і як їх використовувати
Туалетне, дитяче, антибактеріальне, парфумерне, відлущуюче, органічне…
Це ще не повний перелік незліченного асортименту мила на ринку виробників, інформує Ukr.Media.
Як зробити правильний вибір, щоб не помилитися? Розбираємося разом.
Лікувальне мило
У цьому сегменті представлені, зазвичай, сірчане або дігтярне мило, які активно застосовуються у дерматології та косметології. Рекомендуються за наявності почервонінь на шкірі, лущення, висипу, свербіння, проблем з волоссям. Якщо у вас є хоч одне з перерахованих питань, ви можете купити тестер такого мила і використовувати у своєму щоденному догляді. Головним недоліком такого виду мила є його неприємний різкий запах. Хоча, в цілому, цей продукт заслуговує на увагу.
Улюблене багатьма туалетне мило
Це найбільш популярний вид мила. Воно має приємний аромат у всіх різноманіттях, досить недороге, і непогано веде боротьбу з мікробами. У складі такого мила гліцерин, ароматичні олії або відвари запашних трав. Таке мило чудово підходить для щоденного використання, діє на шкіру рук досить м'яко і делікатно.
Хай живе дитяче мило
Дитяче мило визнається багатьма людьми як більш якісне, натуральне і нешкідливе. Це, в цілому, відповідає дійсності. Дитячі товари проходять більш жорсткий контроль, а тому дитяче мило чудово підходить не лише малюкам та підліткам, а й людям з чутливою, тонкою шкірою, що схильна до алергії.
У складі цього виду мила містяться екстракти неалергенних трав, які позитивно впливають на шкіру. Але за фактом виявляється, що кількість цих трав часто настільки маленька, що мило виявляється просто нейтральним. Купуючи дитяче мило, не розраховуйте на великий результат. Дитяче мило — це нейтральний продукт, який непогано вбиває мікроби і не викликає алергію.
Антибактеріальне мило
Розрекламований вид продукції. Чи дає це мило очікуваний ефект? Так, дає, але при цьому вбиває й корисні бактерії, які необхідні для нормальної роботи сальних залоз. Ті, у кого проблемна шкіра, думають, що вмивання з антибактеріальним милом є гарантією позбавлення від прищів і подразнення. Насправді, за ефективного видалення жиру з поверхні шкіри сальні залози починають працювати ще більш посилено. Саме тому виникає замкнуте коло. Таким милом краще користуватися, відпочиваючи на природі, подорожуючи у поїздах і літаках. Не варто застосовувати його щодня, адже у такий спосіб ви собі лише нашкодите.
Парфумерне мило
Дуже запашний вид мила, який з'явився на полицях магазинів порівняно нещодавно. Запах від такого мила може бути дуже приємним. Можна обрати за власним смаком і уподобаннями. Але не треба сподіватися на те, що воно вам замінить парфуми або туалетну воду. Його запах не має особливої стійкості або ефективності в очищенні рук.
Скраб-мило або мило для відлущування
Дане мило непогано прибирає мертві частинки шкіри завдяки твердим елементам у його складі. Вони можуть бути як натуральними, наприклад, трави, кісточки фруктів або ягід, мелена кава, так і синтетичними. Таке мило достатньо агресивне для шкіри, тому ним варто користуватися не частіше двох разів на 10 днів.
Органічне мило
Ще один модний різновид — органічне мило. Це мило підходить майже усім, якщо, звичайно, у вас немає алергії на будь-яку зі складових. Багато людей плутають мило ручної роботи з органічним, гадаючи, що обидва продукти виготовлені виключно з натуральних інгредієнтів. Це не так. Яскраві гарні шматочки мила ручної роботи часто приготовані з використанням синтетичних речовин, яскравих барвників, які зовсім не є корисними для шкіри. Шматочок органічного мила виглядатиме непривабливо, але рекомендуємо робити вибір саме на його користь.
Джерело: ukr.media