Які види спорту позитивно впливають на чоловічу потенцію
Коли когось із чоловіків удостоюють звання найпривабливішого, зазвичай, це актор або співак, рідше — спортсмен. Чому рідше? Тому що професійний спорт і потенція — важко сумісні субстанції. Чим вище професійні досягнення, тим менше сил залишається на потенцію. Крім того, є види спорту, які самі по собі негативно впливають на чоловічу силу, як, наприклад, велосипедний спорт або автоперегони. Вчені Бостонського університету в результаті наукових досліджень довели, що регулярне і інтенсивне заняття велоспортом веде до порушення кровотоку і, як наслідок, оніміння пахової зони. Все це негативно позначається на статевій системі гонщика, інформує Ukr.Media.
Аналогічні дослідження були проведені вченими з Німеччини. Вони довели, що будь-який вид спорту, пов'язаний із малорухливістю тазової області чоловіка, негативно позначається над якістю інтимного життя. До групи ризику потрапили і шахи.
Але є види спорту, які, навпаки, добре впливають на чоловічу потенцію. На першому місці серед них стоять біг і плавання. Відразу обмовимося, що йдеться про помірні заняття спортом. Будь-які надмірні навантаження ведуть до зворотного ефекту.
Російські клінічні фахівці довели, що чоловіки, які регулярно займаються спортом, в тричі менше мають проблеми в ліжку на відміну від любителів у вільну хвилину полежати на дивані з пивком. Наприклад, під час бігу у чоловіка працюють всі групи м'язів, кровообіг активізується, у тканинах усуваються застійні явища — в результаті підвищується вироблення тестостерону.
Група вчених з Медичного центру Irving Колумбійського університету, проаналізувавши стан декількох сотень чоловіків різного віку, які постійно займаються фізичними навантаженнями, прийшла до висновку, що, навіть якщо чоловік починає займатися спортом у 50 років, у нього значно зростає потенція. Ба більше, у нього збільшується тривалість статевого акту.
Ці ж вчені рекомендують чоловікам після 35 років вибирати для себе постійний вид спорту, що, на їхню думку, запобіжить потенційним віковим проблемам. Крім бігу і плавання, американці рекомендують також футбол, баскетбол, боротьбу, бойові мистецтва (зрозуміло, без травм).
Російські медики ще додають теніс, волейбол, стрибки з трампліну. Всі ці вправи підсилюють кровообіг в області малого таза і нормалізують вироблення тестостерону.
Плаванню всі лікарі надають перевагу. Воно підходить абсолютно всім і в будь-якому віці. Цей вид спорту допомагає тримати в тонусі м'язи, стабілізує роботу серця, наповнює киснем легені, знімає біль в спині, нормалізує психіку. Водні потоки масажують статеві органи, надаючи позитивний вплив на ерекцію. Щоб плавання приносило максимальний ефект, медики рекомендують займатися ним через день, у крайньому разі — не менше трьох разів на тиждень.
Що стосується бігу, то експерти займалися дослідженням саме цього виду спорту і з'ясували, що у бігуна виробляється не тільки тестостерон, але і кортизол, інсулін, гормон росту — соматропін. Однак, щоб усе це регулярно приносило користь, періоди бігу повинні поєднуватися з паузами відпочинку. Інакше, попереджають медики, результат буде прямо протилежним.
Німецькі вчені вважають, що позитивно на потенцію впливають і силові види спорту: підняття важких предметів, Бодібілдинг, запуск списа, метання диска. Правда, ефект від них не настільки високий, як від бігу, плавання або ігор з м'ячем, однак і вони приносять чималу користь. У всякому разі, напруга м'язів, посилення кровообігу силові види спорту забезпечують в повній мірі. Головною небезпекою тут є надмірні зусилля. Бажання тренуватися вище своїх можливостей призводить до перенапруження м'язів і загальної втоми організму, тобто, до стану, коли про інтим навіть думати не хочеться.
Джерело: ukr.media