Найкорисніші види грибів: 5 делікатесів, які захистять від раку, продовжать молодість і повернуть здоров’я

Деякі види грибів цілком можуть замінити м'ясо. Гриби — низькокалорійний продукт, в якому немає крохмалю, холестерину і натрію. Вони допомагають налагодити обмін речовин в організмі, виводять зайву рідину і сприяють схудненню. Ось 5 найкорисніших грибів, які зустрічаються в Україні, інформує Ukr.Media.

Білий гриб або боровик

Білий гриб так називається тому що він, на відміну від інших грибів, не змінює колір на зрізі і при обробці. У боровика дуже багато вітаміну РР, який зміцнює стінки серця. В цьому грибі є цинк, йод, залізо.

Саме тому на Русі під час посту ці гриби були незамінною їжею, вони допомагали відновлювати сили і зміцнювати імунітет. А зовсім нещодавно виявилося, що в білих грибах міститься ерготіонеїн, який більше ніде не зустрічається. Це речовина не дає мозку старіти, зберігає розум ясним у старості, зміцнює пам'ять.

Груздь

Це єдиний гриб, що містить вітамін D. Він є сильним конкурентом вершкового масла і печінки. Також є природним антибіотиком, який пригнічує розвиток туберкульозу. Гриби мочені використовували при сечокам'яних хворобах, захворюваннях шлунка та емфіземі легенів.

Лисички

Ці гриби — справжня скарбниця для здоров'я, вони мають протипухлинний ефект, покращують зір, виводять з організму радіонукліди. Витяжками з лисичок лікують печінку, вони допомагають при схудненні. Хіноманноза, що міститься в них вбиває всіх паразитів в організмі.

Підосичники

Багатий корисними речовинами гриб, підосичник допомагає людині відновитися після тривалої хвороби, операції або запальних процесів. Підосичники дуже багаті на білок і вітаміни групи В. Сушені гриби використовують для очищення крові від холестерину.

Підберезник

Ці гриби нормалізують рівень цукру в крові, виводять з організму токсини, зміцнюють нервову систему. Підберезник використовують для лікування патологій нирок. Вживати цей гриб рекомендується тим, у кого є проблеми з опорно-руховим апаратом, бо в ньому є велика кількість фосфорної кислоти, що надає позитивний вплив на будівництво необхідних ферментів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *